Kotipelit

TI

07.07.
FC Kontu/Valkoinen
FC Kontu/Valkoinen

B8 Yleis (2012 synt.)

0 - 1

Lauttasaari 30b

FCFJ/Keskusta
FCFJ/Keskusta

TI

07.07.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

B10 Harraste (2010 synt.)

21 - 1

Vuosaari 40A

LePa/Valkoiset
LePa/Valkoiset

TI

07.07.
FC Kontu/ valkoinen
FC Kontu/ valkoinen

B12 Harraste (2008 synt.)

1 - 8

Kallio 43 A

FC Viikingit/Valkoinen
FC Viikingit/Valkoinen

TI

07.07.
FC Kontu / valkoinen
FC Kontu / valkoinen

B13 8v8 (2007 synt.)

1 - 3

Pallokenttä 2A C More

RaKe Sudet
RaKe Sudet

TI

07.07.
FC Kontu
FC Kontu

B11 Harraste (2009 synt.)

2 - 3

Vuosaari 40B

NJS/Valkoinen
NJS/Valkoinen

TI

07.07.
FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

B8 Harraste (2012 synt.)

8 - 5

Puistola 45a

Icehearts/Chelsea
Icehearts/Chelsea

TI

07.07.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

B14 (2006 synt.)

3 - 1

Kontula 48

HJK/West keltainen/East
HJK/West keltainen/East

TI

07.07.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

B14 (2006 synt.)

5 - 2

Pirkkola 20

KeiKa
KeiKa

TI

07.07.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

B10 (2010 synt.)

4 - 0

Pallokenttä 6A Intersport

FC Honka/Musta M/2011
FC Honka/Musta M/2011

TI

07.07.
FC Kontu/ sininen
FC Kontu/ sininen

B12 (2008 synt.)

0 - 3

Kallio 43 B

PPJ United Sininen
PPJ United Sininen

TI

07.07.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

B8 Elite (2012 synt.)

2 - 6

Käpylä 12a

PPJ/Jätkäsaari Siniset
PPJ/Jätkäsaari Siniset

KE

08.07.
FC Kontu
FC Kontu

B11 Harraste (2009 synt.)

3 - 1

Käpylä 13 A Volkswagen

HJK/Töölö Keltainen
HJK/Töölö Keltainen

KE

08.07.
FC Kontu / valkoinen
FC Kontu / valkoinen

B13 8v8 (2007 synt.)

09:20

Tapuli 28A

NuPS Musta
NuPS Musta

KE

08.07.
FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

B8 Harraste (2012 synt.)

09:40

Käpylä 11b Hartwall Juicy

TuPS/punainen
TuPS/punainen

KE

08.07.
FC Kontu/ valkoinen
FC Kontu/ valkoinen

B12 Harraste (2008 synt.)

09:50

Pallokenttä 1A Volkswagen

Ponnistus/valkoinen
Ponnistus/valkoinen

KE

08.07.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

B10 Harraste (2010 synt.)

10:10

Väinämöinen 14B

LPS/Sininen
LPS/Sininen

KE

08.07.
FC Kontu
FC Kontu

G9 Yleis/Elite (2011 synt.)

10:50

Käpylä 12a

HJK/East
HJK/East

KE

08.07.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

B8 Elite (2012 synt.)

11:00

Lauttasaari 30d

TiPS/1
TiPS/1

KE

08.07.
FC Kontu
FC Kontu

G10 Yleis (2010 synt.)

14:00

Siltamäki 25 A

VJS/Punainen T2011
VJS/Punainen T2011

KE

08.07.
FC Kontu
FC Kontu

G10 Yleis (2010 synt.)

16:10

Siltamäki 26 B

EPS/Valkoinen
EPS/Valkoinen

KE

08.07.
FC Kontu / sininen
FC Kontu / sininen

B13 8v8 (2007 synt.)

16:20

Tapuli 28B

FC Espoo valkoinen
FC Espoo valkoinen

KE

08.07.
FC Kontu/Valkoinen
FC Kontu/Valkoinen

B8 Yleis (2012 synt.)

16:40

Käpylä 11c Hartwall Juicy

PPS/Musta 2
PPS/Musta 2

KE

08.07.
FC Kontu/ sininen
FC Kontu/ sininen

B12 (2008 synt.)

17:40

Pallokenttä 1A Volkswagen

HPS/Vihreä
HPS/Vihreä

KE

08.07.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

B10 (2010 synt.)

18:10

Vuosaari 40A

LePa/Vihreä
LePa/Vihreä

TO

09.07.
FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

B8 Harraste (2012 synt.)

13:20

Lauttasaari 30c

Gnistan/sinivalkoinen
Gnistan/sinivalkoinen

TO

09.07.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

B8 Elite (2012 synt.)

15:20

Käpylä 10a Adidas

HJK/Munkka sininen
HJK/Munkka sininen

TO

09.07.
FC Kontu
FC Kontu

G9 Yleis/Elite (2011 synt.)

15:20

Käpylä 10b Adidas

MPS
MPS

TO

09.07.
FC Kontu
FC Kontu

G10 Yleis (2010 synt.)

16:30

Pallokenttä 1A Volkswagen

FC Viikingit
FC Viikingit

TO

09.07.
FC Kontu/Valkoinen
FC Kontu/Valkoinen

B8 Yleis (2012 synt.)

17:50

Puistola 45b

HJK/Töölö Valkokeltainen
HJK/Töölö Valkokeltainen

TO

09.07.
FC Kontu
FC Kontu

G9 Yleis/Elite (2011 synt.)

18:20

Käpylä 10c Adidas

FC Honka/Pantteriinat musta
FC Honka/Pantteriinat musta

PE

10.07.
FC Kontu
FC Kontu

G9 Yleis/Elite (2011 synt.)

16:30

Tapiola 33c

NuPS/Barca musta
NuPS/Barca musta

LA

18.07.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Ykkönen

14:00

Kontula TN

PK-35
PK-35

TO

23.07.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T18 Kolmonen

19:00

Myllypuro TN

NuPS/musta
NuPS/musta

PE

24.07.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula N

FC Kuusysi
FC Kuusysi

LA

25.07.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

14:00

Kurkimäki TN

FCFJ
FCFJ

MA

27.07.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T18 Kolmonen

19:00

Laajasalo TN

PuiU/MPS YJ2
PuiU/MPS YJ2

TI

28.07.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

SibboV
SibboV

KE

29.07.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P14 Kakkonen

18:00

Kontula N

PuiU/sininen
PuiU/sininen

KE

29.07.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T15 Kolmonen

19:30

Kontula N

RaKe/Fenix
RaKe/Fenix

TO

30.07.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naisten Nelonen

18:00

Myllypuro TN

ToTe/Betoni
ToTe/Betoni

TO

30.07.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

19:15

Kartano 1 TN

Roxbury JK Hki
Roxbury JK Hki

LA

01.08.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Ykkönen

16:00

Kontula TN

Komeetat
Komeetat

MA

03.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Vitonen

18:00

Kontula TN 1

Valtti/Vihreä
Valtti/Vihreä

TI

04.08.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

18:45

Siltamäki nap 1 N

HePu/RiPu
HePu/RiPu

TI

04.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Nelonen

19:10

Kontula TN 1

SAPA/musta
SAPA/musta

KE

05.08.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

P8

17:30

Kivikko nap TN 1

Valtti
Valtti

KE

05.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

18:00

Kontula N

HooGee/Frendit
HooGee/Frendit

KE

05.08.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

20:30

Kontula TN

MoPo
MoPo

PE

07.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T12 Vitonen

17:45

Kartano nap 1 TN

PPV/Leijonat
PPV/Leijonat

PE

07.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T10

18:00

Kivikko nap TN

MPS/keltainen
MPS/keltainen

PE

07.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T12 Kolmonen

19:00

Kartano nap 2 TN

Kasiysi/Punainen
Kasiysi/Punainen

PE

07.08.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula N

Valtti
Valtti

LA

08.08.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

13:00

Kontula N

PPJ/Eira Tähtitorni
PPJ/Eira Tähtitorni

LA

08.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

14:00

Kurkimäki TN

FC Viikingit
FC Viikingit

SU

09.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P14 Kolmonen

13:00

Kurkimäki TN

I-HK/ Valkoinen
I-HK/ Valkoinen

SU

09.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Nelonen

14:45

Kurkimäki TN

HJK/Malmi sin
HJK/Malmi sin

SU

09.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P17 Kolmonen

16:00

Kontula N

PPS
PPS

SU

09.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kolmonen

16:00

Kurkimäki TN

HJK/Malmi sin
HJK/Malmi sin

MA

10.08.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

Miehet Harraste Kolmonen

18:45

Kartano 1 TN 1

FC Starat
FC Starat

MA

10.08.
FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

Naiset Harraste Ykkönen

19:45

Kontula TN 1

Shooting stars
Shooting stars

TI

11.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Nelonen

19:15

Kartano nap 1 TN

Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

TI

11.08.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

19:30

Laajasalo N

HIFK/Stadin Mimmit W
HIFK/Stadin Mimmit W

TI

11.08.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

MPS/Atletico Akatemia
MPS/Atletico Akatemia

KE

12.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

19:30

Kontula N

PK-35/3
PK-35/3

KE

12.08.
FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

Miesten Kutonen

20:40

Kontula TN

FC AK
FC AK

TO

13.08.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naisten Nelonen

18:00

Siltamäki 2 N

HIFK/Red
HIFK/Red

PE

14.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

18:00

Kartano nap 2 TN

HJK/Kantsu kel
HJK/Kantsu kel

PE

14.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T10

19:15

Myllypuro nap N

PPJ/Valkoinen
PPJ/Valkoinen

LA

15.08.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

12:00

Kontula N

FC Viikingit/valkoinen
FC Viikingit/valkoinen

LA

15.08.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

12:00

Laajasalo TN

EBK/2
EBK/2

LA

15.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P14 Kakkonen

14:00

Kurkimäki TN

PK-35
PK-35

SU

16.08.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T15 Kolmonen

14:00

Kurkimäki TN

MPS/Musta
MPS/Musta

SU

16.08.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T15 Ykkönen

16:00

Kurkimäki TN

HJK/City sin
HJK/City sin

MA

17.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

18:40

Jakomäki nap TN

LPS/vihreä
LPS/vihreä

MA

17.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

19:10

Kartano nap 1 TN

MPS/Musta
MPS/Musta

TI

18.08.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

Kallion Ruusut
Kallion Ruusut

KE

19.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T12 Kolmonen

18:00

Myllypuro nap N

EBK/Valkoinen
EBK/Valkoinen

KE

19.08.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

P8

18:30

Kivikko nap TN 1

HJK/Töölö sin
HJK/Töölö sin

TO

20.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Vitonen

17:30

Jakomäki nap TN

HPS/valkoinen
HPS/valkoinen

TO

20.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

19:15

Myllypuro nap N

Kasiysi/Valkoinen
Kasiysi/Valkoinen

PE

21.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

17:30

Kurkimäki TN 1

HJK/Munkka sin
HJK/Munkka sin

PE

21.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

17:30

Kurkimäki TN 4

PK-35/raita
PK-35/raita

PE

21.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:30

Kurkimäki TN 1

PuiU/valkoinen
PuiU/valkoinen

PE

21.08.
FC Kontu/Keltainen
FC Kontu/Keltainen

P9

18:30

Kurkimäki TN 3

HIFK/Blue
HIFK/Blue

PE

21.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T10

18:50

Kartano nap 1 TN

PEP/Red
PEP/Red

PE

21.08.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula N

RiPS
RiPS

LA

22.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Nelonen

11:00

Kulosaari nap TN

Kulps
Kulps

LA

22.08.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

12:00

Kurkimäki TN

HJK/2
HJK/2

LA

22.08.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Ykkönen

15:00

Kontula N

Ponnistus
Ponnistus

LA

22.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P14 Kolmonen

16:00

Kurkimäki TN

JoKi/musta
JoKi/musta

LA

22.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

16:30

Kontula TN

Valtti
Valtti

SU

23.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kolmonen

11:30

Kurkimäki TN

NouLa
NouLa

SU

23.08.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T15 Ykkönen

15:00

Kurkimäki TN

I-HK/Sin
I-HK/Sin

SU

23.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P17 Kolmonen

16:30

Kontula TN

LoPa/2
LoPa/2

MA

24.08.
FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

Miesten Kutonen

20:40

Kontula TN

KOPSE/NMI
KOPSE/NMI

TI

25.08.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

18:00

Kontula TN

Valtti/3
Valtti/3

TI

25.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

19:15

Siltamäki nap 1 N

FC POHU/Oranssi
FC POHU/Oranssi

TI

25.08.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

FC Hieho
FC Hieho

KE

26.08.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

19:30

Kontula N

AC StaSi
AC StaSi

KE

26.08.
FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

Naiset Harraste Ykkönen

19:30

Myllypuro nap N

Takapihan Akatemia
Takapihan Akatemia

KE

26.08.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

Miehet Harraste Kolmonen

19:45

Kontula TN 1

O.T.R AFC
O.T.R AFC

TO

27.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

19:15

Pallomylly TN

Ponnistus
Ponnistus

PE

28.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T10

18:00

Tapuli nap 1 N

PK-35/11
PK-35/11

PE

28.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Nelonen

18:00

Kartano 1 TN 1

PPS/Punainen
PPS/Punainen

LA

29.08.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

12:00

Kurkimäki TN

Valtti/United YJ2
Valtti/United YJ2

SU

30.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P14 Kolmonen

16:00

Kurkimäki TN

SibboV
SibboV

SU

30.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P17 Kolmonen

16:30

Kontula TN

FC Espoo/United sin
FC Espoo/United sin

MA

31.08.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

19:00

Siltamäki 2 N

PPJ/Pienet Eläimet
PPJ/Pienet Eläimet

MA

31.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Vitonen

19:15

Kartano nap 1 TN

HJK/East val
HJK/East val

MA

31.08.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

19:30

Vesala nap TN

FC Peppi
FC Peppi

TI

01.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T10

18:00

Kontula TN 2

Kasiysi/Punainen
Kasiysi/Punainen

TI

01.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T12 Vitonen

18:00

Kontula TN 1

FC Viikingit
FC Viikingit

TI

01.09.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naisten Nelonen

18:30

Siltamäki 1 N

Ponnistus
Ponnistus

KE

02.09.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

P8

17:30

Jakomäki nap 2 TN 2

HJK/Arabia sin
HJK/Arabia sin

KE

02.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T12 Kolmonen

18:00

Myllypuro nap N

EPS/Musta
EPS/Musta

TO

03.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

17:30

Jakomäki nap TN

KaPy/sinivalkoinen
KaPy/sinivalkoinen

TO

03.09.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T18 Kolmonen

18:00

Pallomylly TN

HyPS
HyPS

TO

03.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

18:00

Myllypuro TN 1

HJK/East sin
HJK/East sin

TO

03.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

18:00

Myllypuro TN 2

HooGee/valkoinen
HooGee/valkoinen

PE

04.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

17:30

Kurkimäki TN 2

HJK/Kantsu sin
HJK/Kantsu sin

PE

04.09.
FC Kontu/Keltainen
FC Kontu/Keltainen

P9

17:30

Kurkimäki TN 4

PK-35/valkoinen
PK-35/valkoinen

PE

04.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

18:30

Kontula N

FC Futura
FC Futura

PE

04.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

18:30

Kurkimäki TN 1

MPS/Valkoinen
MPS/Valkoinen

PE

04.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:30

Kurkimäki TN 3

HJK/Töölö keltaval
HJK/Töölö keltaval

LA

05.09.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Ykkönen

13:00

Kontula N

FC Lahti
FC Lahti

LA

05.09.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

16:00

Kontula N

HIFK/Red
HIFK/Red

LA

05.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

16:30

Kontula TN

HJK/East sin
HJK/East sin

SU

06.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P14 Kakkonen

15:00

Kurkimäki TN

I-HK/sininen
I-HK/sininen

MA

07.09.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

19:15

Kontula TN

FC POHU/Kova Kamppi
FC POHU/Kova Kamppi

MA

07.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Nelonen

19:45

Vesala nap TN

PuiU/sininen
PuiU/sininen

MA

07.09.
FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

Miesten Kutonen

20:30

Kontula TN

Ponnistus/Kermaa
Ponnistus/Kermaa

TI

08.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T10

18:00

Kartano nap 1 TN

FC POHU
FC POHU

TI

08.09.
FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

Naiset Harraste Ykkönen

18:45

Kontula TN 2

SA Kireet Takareidet
SA Kireet Takareidet

TI

08.09.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

Valtti/R.O.U.
Valtti/R.O.U.

KE

09.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

18:15

Kontula N

Valtti/Keltainen
Valtti/Keltainen

KE

09.09.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T15 Kolmonen

18:30

Laajasalo N

KoiPS/KOPSE YJ
KoiPS/KOPSE YJ

KE

09.09.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

Miehet Harraste Kolmonen

18:45

Pallomylly TN 2

Ikurin Turbiini
Ikurin Turbiini

TO

10.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kolmonen

18:45

Myllypuro nap N

MPS/keltainen
MPS/keltainen

PE

11.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

17:30

Tapuli nap 2 N

HIFK/white
HIFK/white

PE

11.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:30

Kurkimäki TN 2

HJK/Töölö kel
HJK/Töölö kel

PE

11.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula TN

Nopsa
Nopsa

SU

13.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P17 Kolmonen

16:30

Kontula TN

Gnistan/2
Gnistan/2

TI

15.09.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

19:25

Kontula TN 1

FC NaMut
FC NaMut

KE

16.09.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

P8

17:30

Jakomäki nap 2 TN 1

FC Viikingit/punainen
FC Viikingit/punainen

TO

17.09.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T18 Kolmonen

18:00

Ala-Malmi N

TiPS/2
TiPS/2

LA

19.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

11:00

Kontula nap N

HJK/East kel
HJK/East kel

LA

19.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

11:05

Kontula N 1

HPS/vihreä
HPS/vihreä

LA

19.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

11:05

Kontula N 2

Gnistan/sininen 2
Gnistan/sininen 2

LA

19.09.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

11:45

Kontula TN

HJK/West kel
HJK/West kel

LA

19.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

12:00

Kontula nap N

HJK/Arabia keltasin
HJK/Arabia keltasin

LA

19.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

12:20

Kontula N 1

PPJ/Laru oranssi
PPJ/Laru oranssi

LA

19.09.
FC Kontu/Keltainen
FC Kontu/Keltainen

P9

13:00

Kontula nap N

HJK/Malmi raita
HJK/Malmi raita

LA

19.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P14 Kakkonen

13:30

Kontula TN

HyPS
HyPS

LA

19.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kolmonen

13:45

Kontula N 1

PPJ/Punainen
PPJ/Punainen

LA

19.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

14:00

Kontula nap N

HJK/Arabia sin
HJK/Arabia sin

LA

19.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P14 Kolmonen

15:00

Kontula TN

HJK/T06
HJK/T06

LA

19.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Nelonen

15:00

Kontula N 1

TuPS/KP-75 YJ2
TuPS/KP-75 YJ2

SU

20.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

11:00

Kontula N 1

VJS/Valkoinen B
VJS/Valkoinen B

SU

20.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T12 Vitonen

11:00

Kontula N 2

Valtti/Vihreä
Valtti/Vihreä

SU

20.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Vitonen

12:30

Kontula N 1

Ponnistus/valkoinen
Ponnistus/valkoinen

SU

20.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T12 Kolmonen

12:30

Kontula N 2

FC Kirkkonummi/Black
FC Kirkkonummi/Black

SU

20.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

14:00

Kontula TN

ToBK
ToBK

SU

20.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Nelonen

14:00

Kontula N 1

FC POHU/sininen
FC POHU/sininen

SU

20.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

16:00

Kontula TN

HyPS
HyPS

SU

20.09.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naisten Nelonen

18:00

Kontula TN

MPS/Akatemia
MPS/Akatemia

SU

20.09.
FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

Miesten Kutonen

18:00

Kontula N

FC Wartti/WB
FC Wartti/WB

SU

20.09.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

19:30

Kontula TN

HAlku/Helmet
HAlku/Helmet

TI

22.09.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

18:45

Kontula TN 2

FC Lisukkeet
FC Lisukkeet

KE

23.09.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

Miehet Harraste Kolmonen

20:15

Kontula TN 1

TDJ
TDJ

PE

25.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula TN

VJS
VJS

TI

29.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T12 Vitonen

17:30

Kivikko nap TN

PK-35/musta
PK-35/musta

TI

29.09.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

TiPS/2
TiPS/2

KE

30.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Nelonen

18:15

Kontula TN 1

PPJ/United Valkoinen
PPJ/United Valkoinen

KE

30.09.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

19:30

Kontula TN

HakPa
HakPa

KE

30.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T12 Kolmonen

19:45

Vesala nap TN

VJS/Valkoinen
VJS/Valkoinen

KE

30.09.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

20:45

Kontula TN

RaKe/Nostalgia
RaKe/Nostalgia

TO

01.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

18:40

Vesala nap TN

Gnistan/Esiakatemia 2
Gnistan/Esiakatemia 2

PE

02.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

17:30

Kurkimäki TN 1

FC Viikingit/pun
FC Viikingit/pun

PE

02.10.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

17:30

Kurkimäki TN 4

FC Viikingit/Sininen
FC Viikingit/Sininen

PE

02.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

18:00

Kontula TN 2

PPJ/JätkäHietsu Val
PPJ/JätkäHietsu Val

PE

02.10.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T10

18:00

Kontula TN 1

PuiU
PuiU

PE

02.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T10

19:15

Kontula TN 1

FC Viikingit/punainen
FC Viikingit/punainen

LA

03.10.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

15:00

Kannelmäki TN

FC Fortuna/1
FC Fortuna/1

LA

03.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

16:30

Kontula TN

PKKU/2
PKKU/2

TI

06.10.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

FC Munkki
FC Munkki

TI

06.10.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T12 Vitonen

18:00

Kivikko nap TN

FC POHU
FC POHU

KE

07.10.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

18:00

Kontula TN

Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

PE

09.10.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula TN

KoiPS
KoiPS

SU

11.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P14 Kakkonen

14:00

Kontula TN

FC Reipas/Musta
FC Reipas/Musta