Pelit

TI

07.07.
FC Kontu/Valkoinen
FC Kontu/Valkoinen

B8 Yleis (2012 synt.)

0 - 1

Lauttasaari 30b

FCFJ/Keskusta
FCFJ/Keskusta

TI

07.07.
PPJ/Jätkäsaari Oranssit
PPJ/Jätkäsaari Oranssit

B8 Yleis (2012 synt.)

2 - 4

Lauttasaari 30c

FC Kontu/Valkoinen
FC Kontu/Valkoinen

TI

07.07.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

B10 Harraste (2010 synt.)

21 - 1

Vuosaari 40A

LePa/Valkoiset
LePa/Valkoiset

TI

07.07.
FC Kontu/ valkoinen
FC Kontu/ valkoinen

B12 Harraste (2008 synt.)

1 - 8

Kallio 43 A

FC Viikingit/Valkoinen
FC Viikingit/Valkoinen

TI

07.07.
FC Kontu / valkoinen
FC Kontu / valkoinen

B13 8v8 (2007 synt.)

1 - 3

Pallokenttä 2A C More

RaKe Sudet
RaKe Sudet

TI

07.07.
FC Kontu
FC Kontu

B11 Harraste (2009 synt.)

2 - 3

Vuosaari 40B

NJS/Valkoinen
NJS/Valkoinen

TI

07.07.
TiPS/Vihreä 2
TiPS/Vihreä 2

B12 Harraste (2008 synt.)

2 - 1

Kallio 43 A

FC Kontu/ valkoinen
FC Kontu/ valkoinen

TI

07.07.
KP-75/TuPS YJ/2
KP-75/TuPS YJ/2

B14 (2006 synt.)

0 - 9

Pirkkola 20

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

TI

07.07.
HJK Töölö Sininen
HJK Töölö Sininen

B13 8v8 (2007 synt.)

2 - 2

Pallokenttä 2A C More

FC Kontu / valkoinen
FC Kontu / valkoinen

TI

07.07.
PPJ/Laru Punainen
PPJ/Laru Punainen

B11 Harraste (2009 synt.)

1 - 2

Vuosaari 40B

FC Kontu
FC Kontu

TI

07.07.
FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

B8 Harraste (2012 synt.)

8 - 5

Puistola 45a

Icehearts/Chelsea
Icehearts/Chelsea

TI

07.07.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

B14 (2006 synt.)

3 - 1

Kontula 48

HJK/West keltainen/East
HJK/West keltainen/East

TI

07.07.
PPS/Keltainen
PPS/Keltainen

B8 Harraste (2012 synt.)

2 - 7

Puistola 45c

FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

TI

07.07.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

B14 (2006 synt.)

5 - 2

Pirkkola 20

KeiKa
KeiKa

TI

07.07.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

B10 (2010 synt.)

4 - 0

Pallokenttä 6A Intersport

FC Honka/Musta M/2011
FC Honka/Musta M/2011

TI

07.07.
EPS/Valkoinen
EPS/Valkoinen

B8 Elite (2012 synt.)

3 - 4

Käpylä 12b

FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

TI

07.07.
PPJ/Punainen
PPJ/Punainen

B13 8v8 (2007 synt.)

2 - 2

Pallokenttä 1A Volkswagen

FC Kontu / sininen
FC Kontu / sininen

TI

07.07.
FC Kontu/ sininen
FC Kontu/ sininen

B12 (2008 synt.)

0 - 3

Kallio 43 B

PPJ United Sininen
PPJ United Sininen

TI

07.07.
MPS-07
MPS-07

B14 (2006 synt.)

0 - 2

Kontula 47

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

TI

07.07.
Gnistan/Sininen 1
Gnistan/Sininen 1

B10 (2010 synt.)

1 - 4

Pallokenttä 6A Intersport

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

TI

07.07.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

B8 Elite (2012 synt.)

2 - 6

Käpylä 12a

PPJ/Jätkäsaari Siniset
PPJ/Jätkäsaari Siniset

TI

07.07.
JäPS/Utd
JäPS/Utd

B12 (2008 synt.)

3 - 1

Kallio 43 B

FC Kontu/ sininen
FC Kontu/ sininen

KE

08.07.
PPJ/Oranssi
PPJ/Oranssi

B14 (2006 synt.)

09:00

Kontula 48

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

KE

08.07.
FC Kontu
FC Kontu

B11 Harraste (2009 synt.)

3 - 1

Käpylä 13 A Volkswagen

HJK/Töölö Keltainen
HJK/Töölö Keltainen

KE

08.07.
FC Kontu / valkoinen
FC Kontu / valkoinen

B13 8v8 (2007 synt.)

09:20

Tapuli 28A

NuPS Musta
NuPS Musta

KE

08.07.
FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

B8 Harraste (2012 synt.)

09:40

Käpylä 11b Hartwall Juicy

TuPS/punainen
TuPS/punainen

KE

08.07.
EPS/Punainen
EPS/Punainen

B8 Elite (2012 synt.)

09:40

Lauttasaari 30c

FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

KE

08.07.
FC Kontu/ valkoinen
FC Kontu/ valkoinen

B12 Harraste (2008 synt.)

09:50

Pallokenttä 1A Volkswagen

Ponnistus/valkoinen
Ponnistus/valkoinen

KE

08.07.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

B10 Harraste (2010 synt.)

10:10

Väinämöinen 14B

LPS/Sininen
LPS/Sininen

KE

08.07.
FC Kontu
FC Kontu

G9 Yleis/Elite (2011 synt.)

10:50

Käpylä 12a

HJK/East
HJK/East

KE

08.07.
TiPS/6
TiPS/6

B8 Harraste (2012 synt.)

11:00

Käpylä 11c Hartwall Juicy

FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

KE

08.07.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

B8 Elite (2012 synt.)

11:00

Lauttasaari 30d

TiPS/1
TiPS/1

KE

08.07.
JäPS/Sininen
JäPS/Sininen

B10 Harraste (2010 synt.)

11:30

Väinämöinen 14B

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

KE

08.07.
FC Honka/Pantteriinat keltainen
FC Honka/Pantteriinat keltainen

G9 Yleis/Elite (2011 synt.)

12:10

Käpylä 12a

FC Kontu
FC Kontu

KE

08.07.
Kasiysi
Kasiysi

G10 Yleis (2010 synt.)

12:40

Siltamäki 25 B

FC Kontu
FC Kontu

KE

08.07.
FC Kontu
FC Kontu

G10 Yleis (2010 synt.)

14:00

Siltamäki 25 A

VJS/Punainen T2011
VJS/Punainen T2011

KE

08.07.
NJS/Valkoinen
NJS/Valkoinen

B8 Yleis (2012 synt.)

14:40

Käpylä 11d Hartwall Juicy

FC Kontu/Valkoinen
FC Kontu/Valkoinen

KE

08.07.
FC Kontu
FC Kontu

G10 Yleis (2010 synt.)

16:10

Siltamäki 26 B

EPS/Valkoinen
EPS/Valkoinen

KE

08.07.
FC Kontu / sininen
FC Kontu / sininen

B13 8v8 (2007 synt.)

16:20

Tapuli 28B

FC Espoo valkoinen
FC Espoo valkoinen

KE

08.07.
FC Kontu/Valkoinen
FC Kontu/Valkoinen

B8 Yleis (2012 synt.)

16:40

Käpylä 11c Hartwall Juicy

PPS/Musta 2
PPS/Musta 2

KE

08.07.
PK-35
PK-35

B14 (2006 synt.)

17:40

Kontula 47

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

KE

08.07.
FC Kontu/ sininen
FC Kontu/ sininen

B12 (2008 synt.)

17:40

Pallokenttä 1A Volkswagen

HPS/Vihreä
HPS/Vihreä

KE

08.07.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

B10 (2010 synt.)

18:10

Vuosaari 40A

LePa/Vihreä
LePa/Vihreä

TO

09.07.
Gnistan/Keltainen
Gnistan/Keltainen

B8 Elite (2012 synt.)

12:20

Käpylä 10d Adidas

FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

TO

09.07.
I-HK/Tähdet
I-HK/Tähdet

G10 Yleis (2010 synt.)

13:20

Pallokenttä 2B C More

FC Kontu
FC Kontu

TO

09.07.
FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

B8 Harraste (2012 synt.)

13:20

Lauttasaari 30c

Gnistan/sinivalkoinen
Gnistan/sinivalkoinen

TO

09.07.
PPJ/Jätkäsaari Valkoiset
PPJ/Jätkäsaari Valkoiset

B8 Harraste (2012 synt.)

14:40

Lauttasaari 30c

FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

TO

09.07.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

B8 Elite (2012 synt.)

15:20

Käpylä 10a Adidas

HJK/Munkka sininen
HJK/Munkka sininen

TO

09.07.
FC Kontu
FC Kontu

G9 Yleis/Elite (2011 synt.)

15:20

Käpylä 10b Adidas

MPS
MPS

TO

09.07.
HJK/Munkka valkoinen
HJK/Munkka valkoinen

B8 Yleis (2012 synt.)

16:30

Puistola 45b

FC Kontu/Valkoinen
FC Kontu/Valkoinen

TO

09.07.
FC Kontu
FC Kontu

G10 Yleis (2010 synt.)

16:30

Pallokenttä 1A Volkswagen

FC Viikingit
FC Viikingit

TO

09.07.
FC Kontu/Valkoinen
FC Kontu/Valkoinen

B8 Yleis (2012 synt.)

17:50

Puistola 45b

HJK/Töölö Valkokeltainen
HJK/Töölö Valkokeltainen

TO

09.07.
FC Kontu
FC Kontu

G9 Yleis/Elite (2011 synt.)

18:20

Käpylä 10c Adidas

FC Honka/Pantteriinat musta
FC Honka/Pantteriinat musta

PE

10.07.
PK-35/Musta
PK-35/Musta

G9 Yleis/Elite (2011 synt.)

15:10

Tapiola 33a

FC Kontu
FC Kontu

PE

10.07.
FC Kontu
FC Kontu

G9 Yleis/Elite (2011 synt.)

16:30

Tapiola 33c

NuPS/Barca musta
NuPS/Barca musta

SU

12.07.
PuiU
PuiU

Miesten Kolmonen

14:00

Puistola N

FC Kontu
FC Kontu

PE

17.07.
PKKU/2
PKKU/2

Miesten Kolmonen

19:45

Tuusula Urheilupuisto N

FC Kontu
FC Kontu

LA

18.07.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Ykkönen

14:00

Kontula TN

PK-35
PK-35

MA

20.07.
JJ Vepo
JJ Vepo

Miesten Seiska

20:45

Kontula TN

FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

TI

21.07.
HJK/Klubin gimmat sin
HJK/Klubin gimmat sin

Naisten Vitonen

19:00

Töölö PK 6 TN

FC Kontu/2
FC Kontu/2

TO

23.07.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T18 Kolmonen

19:00

Myllypuro TN

NuPS/musta
NuPS/musta

TO

23.07.
KP-75/SaPo
KP-75/SaPo

Miesten Vitonen

20:00

Kaleva UP TN

FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

PE

24.07.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula N

FC Kuusysi
FC Kuusysi

PE

24.07.
KOPSE/Tornadot
KOPSE/Tornadot

P14 Kakkonen

20:00

Jokivarren TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

LA

25.07.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

14:00

Kurkimäki TN

FCFJ
FCFJ

SU

26.07.
EPS/B
EPS/B

T18 Kakkonen

12:00

Espoonlahti 2 TN

FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

SU

26.07.
JoKi
JoKi

P20 Ykkönen

14:00

Jokela N

FC Kontu
FC Kontu

MA

27.07.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T18 Kolmonen

19:00

Laajasalo TN

PuiU/MPS YJ2
PuiU/MPS YJ2

TI

28.07.
FC Viikingit/val
FC Viikingit/val

P12 Nelonen

18:00

Kartano nap 1 TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

TI

28.07.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

SibboV
SibboV

KE

29.07.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P14 Kakkonen

18:00

Kontula N

PuiU/sininen
PuiU/sininen

KE

29.07.
LPS
LPS

T12 Kolmonen

18:00

Myllypuro nap N

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

KE

29.07.
TuPS
TuPS

Miesten Kolmonen

18:00

Tuusula UK N 1

FC Kontu
FC Kontu

KE

29.07.
SibboV/Gul
SibboV/Gul

P13 Nelonen

18:50

Massby N 1

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

KE

29.07.
KOPSE/2
KOPSE/2

P17 Nelonen

19:30

Kalmuuri Halli TN

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

KE

29.07.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T15 Kolmonen

19:30

Kontula N

RaKe/Fenix
RaKe/Fenix

TO

30.07.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naisten Nelonen

18:00

Myllypuro TN

ToTe/Betoni
ToTe/Betoni

TO

30.07.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

19:15

Kartano 1 TN

Roxbury JK Hki
Roxbury JK Hki

TO

30.07.
Valtti/Vihreä
Valtti/Vihreä

T12 Vitonen

19:35

Volkswagen Areena TN 1, Puotila

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

TO

30.07.
FC Viikingit/valkoinen
FC Viikingit/valkoinen

P17 Kolmonen

20:30

Kartano 1 TN

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

31.07.
KäPa/AC black
KäPa/AC black

P13 Kolmonen

19:10

Siltamäki nap 1 N

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

LA

01.08.
FC Reipas/Oranssi
FC Reipas/Oranssi

P17 Kakkonen

15:15

Mukkula TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

LA

01.08.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Ykkönen

16:00

Kontula TN

Komeetat
Komeetat

SU

02.08.
HPS
HPS

T18 Kakkonen

13:00

JYA Housing Areena TN, Paloheinä

FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

SU

02.08.
HJK/West kel
HJK/West kel

P15 Nelonen

15:30

Tali TN

FC Kontu
FC Kontu

MA

03.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Vitonen

18:00

Kontula TN 1

Valtti/Vihreä
Valtti/Vihreä

MA

03.08.
PPS/Diablos Rojos
PPS/Diablos Rojos

Miesten Kutonen

20:30

Kartanonkoski TN

FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

TI

04.08.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

18:45

Siltamäki nap 1 N

HePu/RiPu
HePu/RiPu

TI

04.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Nelonen

19:10

Kontula TN 1

SAPA/musta
SAPA/musta

KE

05.08.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

P8

17:30

Kivikko nap TN 1

Valtti
Valtti

KE

05.08.
FJK
FJK

Miehet Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

KE

05.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

18:00

Kontula N

HooGee/Frendit
HooGee/Frendit

KE

05.08.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

20:30

Kontula TN

MoPo
MoPo

TO

06.08.
Pulmuset
Pulmuset

Naiset Harraste Ykkönen

18:00

Tapuli nap 1 N

FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

TO

06.08.
KoiPS/KOPSE YJ
KoiPS/KOPSE YJ

T15 Kolmonen

18:00

Havukoski TN

FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

TO

06.08.
TiPS/2
TiPS/2

T18 Kolmonen

19:00

Tikkurila TN

FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

TO

06.08.
HJK/United
HJK/United

Naisten Nelonen

19:40

Pirkkola N

FC Kontu/B
FC Kontu/B

TO

06.08.
I-HK
I-HK

Miesten Vitonen

20:15

Itä-Hakkila TN

FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

TO

06.08.
PPV
PPV

Naisten Vitonen

20:45

Tali halli TN

FC Kontu/2
FC Kontu/2

PE

07.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T12 Vitonen

17:45

Kartano nap 1 TN

PPV/Leijonat
PPV/Leijonat

PE

07.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T10

18:00

Kivikko nap TN

MPS/keltainen
MPS/keltainen

PE

07.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T12 Kolmonen

19:00

Kartano nap 2 TN

Kasiysi/Punainen
Kasiysi/Punainen

PE

07.08.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula N

Valtti
Valtti

LA

08.08.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

13:00

Kontula N

PPJ/Eira Tähtitorni
PPJ/Eira Tähtitorni

LA

08.08.
JäPS
JäPS

T18 Kakkonen

13:00

Koivusaari TN

FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

LA

08.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

14:00

Kurkimäki TN

FC Viikingit
FC Viikingit

LA

08.08.
LPS
LPS

P14 Kakkonen

14:00

Laajasalo TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

LA

08.08.
NJS
NJS

T15 Ykkönen

15:00

Klaukkala TN

FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

SU

09.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P14 Kolmonen

13:00

Kurkimäki TN

I-HK/ Valkoinen
I-HK/ Valkoinen

SU

09.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Nelonen

14:45

Kurkimäki TN

HJK/Malmi sin
HJK/Malmi sin

SU

09.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P17 Kolmonen

16:00

Kontula N

PPS
PPS

SU

09.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kolmonen

16:00

Kurkimäki TN

HJK/Malmi sin
HJK/Malmi sin

MA

10.08.
PK-35/musta
PK-35/musta

T12 Vitonen

18:00

Tapuli nap 1 N

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

MA

10.08.
Valtti/Vihreä
Valtti/Vihreä

P10

18:40

Jakomäki nap TN

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

MA

10.08.
HJK/Malmi sin
HJK/Malmi sin

P10

18:40

Siltamäki nap 2 N

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

MA

10.08.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

Miehet Harraste Kolmonen

18:45

Kartano 1 TN 1

FC Starat
FC Starat

MA

10.08.
FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

Naiset Harraste Ykkönen

19:45

Kontula TN 1

Shooting stars
Shooting stars

MA

10.08.
KOPSE/CRPS FC
KOPSE/CRPS FC

Miesten Seiska

20:00

Jokivarren TN

FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

TI

11.08.
LPS/vihreä
LPS/vihreä

P9

17:00

Laajasalo TN 2

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

TI

11.08.
KäPa/Black
KäPa/Black

T10

17:30

Tapuli nap 2 N

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

TI

11.08.
FCFJ/2
FCFJ/2

P9

18:00

Porvoo Pallokenttä TN 5 A

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

TI

11.08.
VUFI
VUFI

Naiset Harraste Kolmonen

18:45

Kallio TN 2

FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

TI

11.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Nelonen

19:15

Kartano nap 1 TN

Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

TI

11.08.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

19:30

Laajasalo N

HIFK/Stadin Mimmit W
HIFK/Stadin Mimmit W

TI

11.08.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

MPS/Atletico Akatemia
MPS/Atletico Akatemia

KE

12.08.
FC Fortuna/1
FC Fortuna/1

P15 Nelonen

18:00

Kontula TN

FC Kontu
FC Kontu

KE

12.08.
TiPS/1
TiPS/1

P8

18:30

Jakomäki nap 2 TN 1

FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

KE

12.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

19:30

Kontula N

PK-35/3
PK-35/3

KE

12.08.
FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

Miesten Kutonen

20:40

Kontula TN

FC AK
FC AK

TO

13.08.
Valtti/Keltainen
Valtti/Keltainen

P12 Nelonen

17:50

Kivikko nap TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

TO

13.08.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naisten Nelonen

18:00

Siltamäki 2 N

HIFK/Red
HIFK/Red

TO

13.08.
SibboV
SibboV

T18 Kolmonen

18:00

Söderkulla TN

FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

TO

13.08.
Ponnistus/valkoinen
Ponnistus/valkoinen

P12 Vitonen

19:15

Myllypuro nap N

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

14.08.
HJK/Töölö sin
HJK/Töölö sin

P9

17:30

Kurkimäki TN 1

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

PE

14.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

18:00

Kartano nap 2 TN

HJK/Kantsu kel
HJK/Kantsu kel

PE

14.08.
PPJ/Jätkäsaari vih
PPJ/Jätkäsaari vih

P9

18:30

POHU Areena TN 4, Lassila

FC Kontu/Keltainen
FC Kontu/Keltainen

PE

14.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T10

19:15

Myllypuro nap N

PPJ/Valkoinen
PPJ/Valkoinen

PE

14.08.
VJS/Valkoinen A
VJS/Valkoinen A

P14 Kolmonen

19:15

Myyrmäki UT TN

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

14.08.
HPS
HPS

P17 Kolmonen

20:00

JYA Housing Areena TN, Paloheinä

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

LA

15.08.
HJK/T07 sin
HJK/T07 sin

P13 Kolmonen

12:00

Pirkkola TN 2

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

LA

15.08.
HJK/2
HJK/2

P20 Ykkönen

12:00

Kannelmäki TN

FC Kontu
FC Kontu

LA

15.08.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

12:00

Kontula N

FC Viikingit/valkoinen
FC Viikingit/valkoinen

LA

15.08.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

12:00

Laajasalo TN

EBK/2
EBK/2

LA

15.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P14 Kakkonen

14:00

Kurkimäki TN

PK-35
PK-35

LA

15.08.
MPS/Atletico Malmi
MPS/Atletico Malmi

Miesten Kolmonen

15:00

Pukinmäki N

FC Kontu
FC Kontu

LA

15.08.
KoiPS
KoiPS

P17 Kakkonen

16:00

Havukoski TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

LA

15.08.
Valtti/Keltainen
Valtti/Keltainen

T12 Kolmonen

19:05

Volkswagen Areena TN 1, Puotila

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

SU

16.08.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T15 Kolmonen

14:00

Kurkimäki TN

MPS/Musta
MPS/Musta

SU

16.08.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T15 Ykkönen

16:00

Kurkimäki TN

HJK/City sin
HJK/City sin

MA

17.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

18:40

Jakomäki nap TN

LPS/vihreä
LPS/vihreä

MA

17.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

19:10

Kartano nap 1 TN

MPS/Musta
MPS/Musta

MA

17.08.
FC POHU/JäPa
FC POHU/JäPa

Miesten Kutonen

19:20

Kannelmäki TN

FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

TI

18.08.
Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

T10

17:30

Tapuli nap 2 N

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

TI

18.08.
NouLa/oranssi
NouLa/oranssi

P13 Nelonen

18:00

Koivusaari TN ½ A

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

TI

18.08.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

Kallion Ruusut
Kallion Ruusut

TI

18.08.
HAlku
HAlku

P17 Nelonen

19:00

Parkkoja N

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

TI

18.08.
FC Hesan Naiset
FC Hesan Naiset

Naiset Harraste Ykkönen

19:15

Pirkkola TN 1

FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

TI

18.08.
HJK/City sin
HJK/City sin

T18 Kolmonen

19:30

Käpylä 2 N

FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

KE

19.08.
Vesan Pallo
Vesan Pallo

Miehet Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 2

FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

KE

19.08.
ToTe/Avauspotku
ToTe/Avauspotku

Naisten Vitonen

18:00

Kontula N

FC Kontu/2
FC Kontu/2

KE

19.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T12 Kolmonen

18:00

Myllypuro nap N

EBK/Valkoinen
EBK/Valkoinen

KE

19.08.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

P8

18:30

Kivikko nap TN 1

HJK/Töölö sin
HJK/Töölö sin

KE

19.08.
PPS
PPS

Miesten Vitonen

20:05

Kartanonkoski TN

FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

TO

20.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Vitonen

17:30

Jakomäki nap TN

HPS/valkoinen
HPS/valkoinen

TO

20.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

19:15

Myllypuro nap N

Kasiysi/Valkoinen
Kasiysi/Valkoinen

TO

20.08.
FC Viikingit/2
FC Viikingit/2

Naisten Nelonen

20:40

Kartano 2 TN

FC Kontu/B
FC Kontu/B

PE

21.08.
HJK/Kantsu kel
HJK/Kantsu kel

P11

17:30

Pirkkola TN 1

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

PE

21.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

17:30

Kurkimäki TN 1

HJK/Munkka sin
HJK/Munkka sin

PE

21.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

17:30

Kurkimäki TN 4

PK-35/raita
PK-35/raita

PE

21.08.
Kulps
Kulps

P10

18:15

Kulosaari nap TN

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

21.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:30

Kurkimäki TN 1

PuiU/valkoinen
PuiU/valkoinen

PE

21.08.
FC Kontu/Keltainen
FC Kontu/Keltainen

P9

18:30

Kurkimäki TN 3

HIFK/Blue
HIFK/Blue

PE

21.08.
FC POHU
FC POHU

T12 Vitonen

18:45

Tapuli nap 2 N

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

21.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T10

18:50

Kartano nap 1 TN

PEP/Red
PEP/Red

PE

21.08.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula N

RiPS
RiPS

LA

22.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Nelonen

11:00

Kulosaari nap TN

Kulps
Kulps

LA

22.08.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

12:00

Kurkimäki TN

HJK/2
HJK/2

LA

22.08.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Ykkönen

15:00

Kontula N

Ponnistus
Ponnistus

LA

22.08.
Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

P15 Nelonen

15:00

Pirkkola TN

FC Kontu
FC Kontu

LA

22.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P14 Kolmonen

16:00

Kurkimäki TN

JoKi/musta
JoKi/musta

LA

22.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

16:30

Kontula TN

Valtti
Valtti

SU

23.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kolmonen

11:30

Kurkimäki TN

NouLa
NouLa

SU

23.08.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T15 Ykkönen

15:00

Kurkimäki TN

I-HK/Sin
I-HK/Sin

SU

23.08.
LPS/vihreä
LPS/vihreä

P12 Vitonen

16:00

Laajasalo TN 2

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

SU

23.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P17 Kolmonen

16:30

Kontula TN

LoPa/2
LoPa/2

SU

23.08.
Kulps/Musta
Kulps/Musta

P9

18:00

Kulosaari nap TN

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

MA

24.08.
HJK/Kantsu sin
HJK/Kantsu sin

P10

18:00

Kannelmäki TN 1

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

MA

24.08.
PK-35/raita
PK-35/raita

P10

19:15

Tapuli nap 2 N

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

MA

24.08.
FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

Miesten Kutonen

20:40

Kontula TN

KOPSE/NMI
KOPSE/NMI

TI

25.08.
HJK/Laru sin
HJK/Laru sin

P9

17:30

Kivikko nap TN 1

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

TI

25.08.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

18:00

Kontula TN

Valtti/3
Valtti/3

TI

25.08.
FC Kirkkonummi/HG YJ
FC Kirkkonummi/HG YJ

T18 Kolmonen

19:00

Urheilupuisto Masala TN

FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

TI

25.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

19:15

Siltamäki nap 1 N

FC POHU/Oranssi
FC POHU/Oranssi

TI

25.08.
Ponnistajat
Ponnistajat

Naisten Nelonen

19:30

Siltamäki 1 N

FC Kontu/B
FC Kontu/B

TI

25.08.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

FC Hieho
FC Hieho

KE

26.08.
HJK/Laru sin
HJK/Laru sin

P8

18:30

Haapaniemi TN 1

FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

KE

26.08.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

19:30

Kontula N

AC StaSi
AC StaSi

KE

26.08.
FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

Naiset Harraste Ykkönen

19:30

Myllypuro nap N

Takapihan Akatemia
Takapihan Akatemia

KE

26.08.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

Miehet Harraste Kolmonen

19:45

Kontula TN 1

O.T.R AFC
O.T.R AFC

TO

27.08.
KäPa/AC
KäPa/AC

P12 Nelonen

18:45

Koskelantie nap TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

TO

27.08.
PPV/Valkoinen
PPV/Valkoinen

P10

19:10

Kannelmäki TN 2

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

TO

27.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

19:15

Pallomylly TN

Ponnistus
Ponnistus

TO

27.08.
FC Lahjattomat
FC Lahjattomat

Naiset Harraste Kolmonen

19:30

Kartano 2 TN 2

FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

PE

28.08.
HJK/City val
HJK/City val

T10

17:30

Siltamäki nap 2 N

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

PE

28.08.
Ponnistus/Punainen
Ponnistus/Punainen

P9

17:30

Kurkimäki TN 4

FC Kontu/Keltainen
FC Kontu/Keltainen

PE

28.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T10

18:00

Tapuli nap 1 N

PK-35/11
PK-35/11

PE

28.08.
MPS
MPS

P14 Kakkonen

18:00

Tapanila UK TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

PE

28.08.
Ponnistus
Ponnistus

T12 Vitonen

18:00

Myllypuro nap N

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

28.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Nelonen

18:00

Kartano 1 TN 1

PPS/Punainen
PPS/Punainen

PE

28.08.
Ponnistajat
Ponnistajat

Miesten Kolmonen

18:30

Ala-Malmi N

FC Kontu
FC Kontu

PE

28.08.
PPV
PPV

P9

18:30

Kurkimäki TN 3

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

PE

28.08.
KJP/YJ
KJP/YJ

T15 Ykkönen

19:30

Kymenlaakson Sähkö stadion

FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

PE

28.08.
HJK/City val
HJK/City val

T12 Kolmonen

19:30

Vesala nap TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

PE

28.08.
KOPSE/Vihreä
KOPSE/Vihreä

P13 Kolmonen

20:00

Jokivarren TN ½ A

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

LA

29.08.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

12:00

Kurkimäki TN

Valtti/United YJ2
Valtti/United YJ2

LA

29.08.
Ponnistus/musta
Ponnistus/musta

P15 Nelonen

16:00

Käpylä 3 N

FC Kontu
FC Kontu

LA

29.08.
VJS/Valkoinen A
VJS/Valkoinen A

P17 Kakkonen

16:00

Myyrmäki UT TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

LA

29.08.
Valtti/United YJ3
Valtti/United YJ3

T15 Kolmonen

20:05

Volkswagen Areena TN, Puotila

FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

SU

30.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P14 Kolmonen

16:00

Kurkimäki TN

SibboV
SibboV

SU

30.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P17 Kolmonen

16:30

Kontula TN

FC Espoo/United sin
FC Espoo/United sin

MA

31.08.
RaKe/Fenix
RaKe/Fenix

T15 Kolmonen

18:35

Rajamäki 3 N

FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

MA

31.08.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

19:00

Siltamäki 2 N

PPJ/Pienet Eläimet
PPJ/Pienet Eläimet

MA

31.08.
PiTa/musta
PiTa/musta

P12 Nelonen

19:10

Kannelmäki TN 1

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

MA

31.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Vitonen

19:15

Kartano nap 1 TN

HJK/East val
HJK/East val

MA

31.08.
AS RaPe
AS RaPe

Miesten Seiska

19:20

Kontula TN

FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

MA

31.08.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

19:30

Vesala nap TN

FC Peppi
FC Peppi

TI

01.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T10

18:00

Kontula TN 2

Kasiysi/Punainen
Kasiysi/Punainen

TI

01.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T12 Vitonen

18:00

Kontula TN 1

FC Viikingit
FC Viikingit

TI

01.09.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naisten Nelonen

18:30

Siltamäki 1 N

Ponnistus
Ponnistus

TI

01.09.
Ruisku/Juniors
Ruisku/Juniors

Miesten Kutonen

20:30

Kartano 2 TN

FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

KE

02.09.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

P8

17:30

Jakomäki nap 2 TN 2

HJK/Arabia sin
HJK/Arabia sin

KE

02.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T12 Kolmonen

18:00

Myllypuro nap N

EPS/Musta
EPS/Musta

KE

02.09.
Under WaterSquad
Under WaterSquad

Miehet Harraste Kolmonen

18:45

Kontula TN 2

FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

KE

02.09.
PK-35/punainen
PK-35/punainen

P13 Nelonen

19:00

Siltamäki nap 1 N

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

KE

02.09.
HPS/vihreä
HPS/vihreä

P13 Kolmonen

19:05

JYA Housing Areena TN 1, Paloheinä

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

TO

03.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

17:30

Jakomäki nap TN

KaPy/sinivalkoinen
KaPy/sinivalkoinen

TO

03.09.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T18 Kolmonen

18:00

Pallomylly TN

HyPS
HyPS

TO

03.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

18:00

Myllypuro TN 1

HJK/East sin
HJK/East sin

TO

03.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

18:00

Myllypuro TN 2

HooGee/valkoinen
HooGee/valkoinen

TO

03.09.
FC Viikingit/punainen
FC Viikingit/punainen

P14 Kolmonen

18:30

Ala-Malmi N

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

TO

03.09.
GrIFK/2
GrIFK/2

P17 Kolmonen

20:00

Volkswagen halli TN, Kauniainen

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

TO

03.09.
FC KaKe/Otsot
FC KaKe/Otsot

Miesten Vitonen

20:20

Latokartano TN

FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

PE

04.09.
HJK/Töölö raita
HJK/Töölö raita

P11

17:30

Tapuli nap 1 N

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

PE

04.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

17:30

Kurkimäki TN 2

HJK/Kantsu sin
HJK/Kantsu sin

PE

04.09.
FC Kontu/Keltainen
FC Kontu/Keltainen

P9

17:30

Kurkimäki TN 4

PK-35/valkoinen
PK-35/valkoinen

PE

04.09.
RiRa
RiRa

Naiset Harraste Ykkönen

18:00

Kontula TN 1

FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

PE

04.09.
HIFK
HIFK

T10

18:00

Kannelmäki TN 2

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

04.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

18:30

Kontula N

FC Futura
FC Futura

PE

04.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

18:30

Kurkimäki TN 1

MPS/Valkoinen
MPS/Valkoinen

PE

04.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:30

Kurkimäki TN 3

HJK/Töölö keltaval
HJK/Töölö keltaval

LA

05.09.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Ykkönen

13:00

Kontula N

FC Lahti
FC Lahti

LA

05.09.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

16:00

Kontula N

HIFK/Red
HIFK/Red

LA

05.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

16:30

Kontula TN

HJK/East sin
HJK/East sin

SU

06.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P14 Kakkonen

15:00

Kurkimäki TN

I-HK/sininen
I-HK/sininen

SU

06.09.
LPS
LPS

P17 Nelonen

18:50

Laajasalo TN

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

MA

07.09.
Ponnistus/musta
Ponnistus/musta

P10

17:30

Siltamäki nap 1 N

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

MA

07.09.
PuiU/City
PuiU/City

P10

18:45

Tapuli nap 1 N

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

MA

07.09.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

19:15

Kontula TN

FC POHU/Kova Kamppi
FC POHU/Kova Kamppi

MA

07.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Nelonen

19:45

Vesala nap TN

PuiU/sininen
PuiU/sininen

MA

07.09.
FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

Miesten Kutonen

20:30

Kontula TN

Ponnistus/Kermaa
Ponnistus/Kermaa

TI

08.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T10

18:00

Kartano nap 1 TN

FC POHU
FC POHU

TI

08.09.
PuiU/MPS YJ2
PuiU/MPS YJ2

T18 Kolmonen

18:30

Ala-Malmi N

FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

TI

08.09.
FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

Naiset Harraste Ykkönen

18:45

Kontula TN 2

SA Kireet Takareidet
SA Kireet Takareidet

TI

08.09.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

Valtti/R.O.U.
Valtti/R.O.U.

KE

09.09.
HPS/vihreä
HPS/vihreä

T12 Kolmonen

17:15

Pirkkola nap TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

KE

09.09.
PuiU/Kouta
PuiU/Kouta

P13 Nelonen

17:30

Tapuli nap 1 N

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

KE

09.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

18:15

Kontula N

Valtti/Keltainen
Valtti/Keltainen

KE

09.09.
SibboV
SibboV

P8

18:30

Jakomäki nap 2 TN 1

FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

KE

09.09.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T15 Kolmonen

18:30

Laajasalo N

KoiPS/KOPSE YJ
KoiPS/KOPSE YJ

KE

09.09.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

Miehet Harraste Kolmonen

18:45

Pallomylly TN 2

Ikurin Turbiini
Ikurin Turbiini

KE

09.09.
HPS/valkoinen
HPS/valkoinen

T10

19:00

JYA Housing Areena TN 2, Paloheinä

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

KE

09.09.
I-HK/SA
I-HK/SA

Naisten Vitonen

21:10

Itä-Hakkila TN

FC Kontu/2
FC Kontu/2

TO

10.09.
PK-35/4
PK-35/4

Naisten Nelonen

18:30

Siltamäki 2 N

FC Kontu/B
FC Kontu/B

TO

10.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kolmonen

18:45

Myllypuro nap N

MPS/keltainen
MPS/keltainen

TO

10.09.
PwC
PwC

Naiset Harraste Kolmonen

19:30

Jätkäsaari TN 2

FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

TO

10.09.
FCFJ
FCFJ

P14 Kakkonen

20:00

Porvoo Pallokenttä TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

PE

11.09.
HJK/Arabia kel
HJK/Arabia kel

P9

17:30

Jakomäki nap 2 TN 1

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

11.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

17:30

Tapuli nap 2 N

HIFK/white
HIFK/white

PE

11.09.
HJK/East sin
HJK/East sin

P9

17:30

Kurkimäki TN 1

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

PE

11.09.
PiTa/keltainen
PiTa/keltainen

P9

18:00

POHU Areena TN 1, Lassila

FC Kontu/Keltainen
FC Kontu/Keltainen

PE

11.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:30

Kurkimäki TN 2

HJK/Töölö kel
HJK/Töölö kel

PE

11.09.
MPS/Sininen
MPS/Sininen

P10

19:15

Tapanila TN 2

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

11.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula TN

Nopsa
Nopsa

PE

11.09.
HJK/City kel
HJK/City kel

T12 Vitonen

19:30

Vesala nap TN

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

11.09.
KP-75/TuPS YJ2
KP-75/TuPS YJ2

P14 Kolmonen

20:00

Kaleva UP TN

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

LA

12.09.
FC Viikingit/valkoinen
FC Viikingit/valkoinen

P15 Nelonen

16:40

Kartano 2 TN

FC Kontu
FC Kontu

LA

12.09.
FC Honka/3
FC Honka/3

P17 Kakkonen

17:00

Tapiola 3 TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

LA

12.09.
Gnistan
Gnistan

P20 Ykkönen

19:00

Oulunkylä TN

FC Kontu
FC Kontu

SU

13.09.
Valtti/Vihreä
Valtti/Vihreä

P12 Vitonen

10:00

Volkswagen Areena TN 2, Puotila

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

SU

13.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P17 Kolmonen

16:30

Kontula TN

Gnistan/2
Gnistan/2

MA

14.09.
HJK/Töölö kel
HJK/Töölö kel

P12 Nelonen

18:15

Käpylä 2 N B

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

TI

15.09.
TiPS
TiPS

P13 Nelonen

17:50

Tikkurila pikku TN

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

TI

15.09.
Atlético Itä-Helsinki
Atlético Itä-Helsinki

Miehet Harraste Kolmonen

18:45

Pallomylly TN 1

FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

TI

15.09.
HJK/Kantsu keltaval
HJK/Kantsu keltaval

P9

19:00

POHU Areena TN 3, Lassila

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

TI

15.09.
HerTo/3
HerTo/3

Miesten Kutonen

19:20

Kartano 2 TN

FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

TI

15.09.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

19:25

Kontula TN 1

FC NaMut
FC NaMut

KE

16.09.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

P8

17:30

Jakomäki nap 2 TN 1

FC Viikingit/punainen
FC Viikingit/punainen

TO

17.09.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T18 Kolmonen

18:00

Ala-Malmi N

TiPS/2
TiPS/2

TO

17.09.
SAPA
SAPA

P17 Nelonen

19:30

Tali halli TN

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

TO

17.09.
LePa/Musta
LePa/Musta

P17 Kolmonen

20:35

Leppävaara 2 TN

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

18.09.
HJK/Munkka raita
HJK/Munkka raita

P9

17:30

Koskelantie nap TN 1

FC Kontu/Keltainen
FC Kontu/Keltainen

PE

18.09.
HJK/City kel
HJK/City kel

T10

18:00

Kallio TN 1

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

LA

19.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

11:00

Kontula nap N

HJK/East kel
HJK/East kel

LA

19.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

11:05

Kontula N 1

HPS/vihreä
HPS/vihreä

LA

19.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

11:05

Kontula N 2

Gnistan/sininen 2
Gnistan/sininen 2

LA

19.09.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

11:45

Kontula TN

HJK/West kel
HJK/West kel

LA

19.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

12:00

Kontula nap N

HJK/Arabia keltasin
HJK/Arabia keltasin

LA

19.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

12:20

Kontula N 1

PPJ/Laru oranssi
PPJ/Laru oranssi

LA

19.09.
FC Kontu/Keltainen
FC Kontu/Keltainen

P9

13:00

Kontula nap N

HJK/Malmi raita
HJK/Malmi raita

LA

19.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P14 Kakkonen

13:30

Kontula TN

HyPS
HyPS

LA

19.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kolmonen

13:45

Kontula N 1

PPJ/Punainen
PPJ/Punainen

LA

19.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

14:00

Kontula nap N

HJK/Arabia sin
HJK/Arabia sin

LA

19.09.
TiPS
TiPS

Miesten Kolmonen

14:00

Tikkurila N 1

FC Kontu
FC Kontu

LA

19.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P14 Kolmonen

15:00

Kontula TN

HJK/T06
HJK/T06

LA

19.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Nelonen

15:00

Kontula N 1

TuPS/KP-75 YJ2
TuPS/KP-75 YJ2

SU

20.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

11:00

Kontula N 1

VJS/Valkoinen B
VJS/Valkoinen B

SU

20.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T12 Vitonen

11:00

Kontula N 2

Valtti/Vihreä
Valtti/Vihreä

SU

20.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Vitonen

12:30

Kontula N 1

Ponnistus/valkoinen
Ponnistus/valkoinen

SU

20.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T12 Kolmonen

12:30

Kontula N 2

FC Kirkkonummi/Black
FC Kirkkonummi/Black

SU

20.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

14:00

Kontula TN

ToBK
ToBK

SU

20.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Nelonen

14:00

Kontula N 1

FC POHU/sininen
FC POHU/sininen

SU

20.09.
MPS/Musta
MPS/Musta

T15 Kolmonen

14:30

Tapanila UK TN

FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

SU

20.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

16:00

Kontula TN

HyPS
HyPS

SU

20.09.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naisten Nelonen

18:00

Kontula TN

MPS/Akatemia
MPS/Akatemia

SU

20.09.
FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

Miesten Kutonen

18:00

Kontula N

FC Wartti/WB
FC Wartti/WB

SU

20.09.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

19:30

Kontula TN

HAlku/Helmet
HAlku/Helmet

MA

21.09.
SAPA/musta
SAPA/musta

P10

18:00

Kontula TN 2

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

MA

21.09.
Ponnistus/valkoiset
Ponnistus/valkoiset

P10

18:00

Myllypuro TN 2

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

MA

21.09.
FC Lähiö
FC Lähiö

Miesten Seiska

20:30

Lauttasaari TN

FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

TI

22.09.
HJK/East sin
HJK/East sin

P13 Kolmonen

18:00

Kartano 2 TN 1

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

TI

22.09.
PPV/Leijonat
PPV/Leijonat

T12 Vitonen

18:00

Pitäjänmäki TN 2

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

TI

22.09.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

18:45

Kontula TN 2

FC Lisukkeet
FC Lisukkeet

KE

23.09.
PPJ/Eira Tähtitorni
PPJ/Eira Tähtitorni

P15 Nelonen

18:00

Töölö PK 6 TN

FC Kontu
FC Kontu

KE

23.09.
PK-09/2
PK-09/2

Naisten Vitonen

18:00

Kankuri N

FC Kontu/2
FC Kontu/2

KE

23.09.
PK-35
PK-35

P8

18:30

Vesala nap TN 1

FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

KE

23.09.
LePa/punainen
LePa/punainen

P10

18:50

Säterinniitty TN ½ A

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

KE

23.09.
KaPy
KaPy

T12 Kolmonen

19:00

Hansavalkama TN ½ B

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

KE

23.09.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

Miehet Harraste Kolmonen

20:15

Kontula TN 1

TDJ
TDJ

TO

24.09.
HPS/valkoinen
HPS/valkoinen

P12 Vitonen

17:30

Kivikko nap TN

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

TO

24.09.
HPS
HPS

P14 Kolmonen

18:00

Kartano 2 TN

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

TO

24.09.
NuPS/musta
NuPS/musta

T18 Kolmonen

19:30

Nummela Rintamäki areena TN

FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

TO

24.09.
HJK/West sinival
HJK/West sinival

P17 Kolmonen

20:30

Pirkkola TN

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

TO

24.09.
PPJ
PPJ

Naisten Nelonen

20:30

Jätkäsaari TN

FC Kontu/B
FC Kontu/B

PE

25.09.
Gnistan/keltainen 1
Gnistan/keltainen 1

P9

17:30

Kurkimäki TN 1

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

PE

25.09.
KäPa/White
KäPa/White

T10

18:00

Pallomylly TN 1

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

25.09.
EBK/Valkoinen
EBK/Valkoinen

P11

18:00

Kirstin koulu TN (8v8)

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

PE

25.09.
TiPS
TiPS

P14 Kakkonen

18:00

Tikkurila TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

PE

25.09.
Herto
Herto

P9

18:30

Puistola TN 1

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

25.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula TN

VJS
VJS

LA

26.09.
VJS/valkoinen
VJS/valkoinen

T10

10:00

Vantaankoski TN ½ B

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

LA

26.09.
HIFK/Red
HIFK/Red

P15 Nelonen

13:00

Töölö PK 6 TN

FC Kontu
FC Kontu

LA

26.09.
SUMU/sob
SUMU/sob

Miesten Vitonen

16:00

Kartano 1 TN

FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

SU

27.09.
KJP/YJ 2
KJP/YJ 2

P17 Kakkonen

15:45

Kymenlaakson Sähkö stadion

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

MA

28.09.
FC Femur
FC Femur

Naiset Harraste Kolmonen

18:45

Kallio TN 2

FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

MA

28.09.
FC Viikingit/keltainen
FC Viikingit/keltainen

P10

19:10

Kartano nap 1 TN

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

MA

28.09.
SUMU/Prospect
SUMU/Prospect

Miesten Kutonen

20:30

Kontula TN

FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

TI

29.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T12 Vitonen

17:30

Kivikko nap TN

PK-35/musta
PK-35/musta

TI

29.09.
Gnistan/sininen 2
Gnistan/sininen 2

P9

19:00

POHU Areena TN 2, Lassila

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

TI

29.09.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

TiPS/2
TiPS/2

KE

30.09.
FC Fortuna
FC Fortuna

P8

17:30

Vesala nap TN 1

FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

KE

30.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Nelonen

18:15

Kontula TN 1

PPJ/United Valkoinen
PPJ/United Valkoinen

KE

30.09.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

19:30

Kontula TN

HakPa
HakPa

KE

30.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T12 Kolmonen

19:45

Vesala nap TN

VJS/Valkoinen
VJS/Valkoinen

KE

30.09.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

20:45

Kontula TN

RaKe/Nostalgia
RaKe/Nostalgia

TO

01.10.
FC Viikingit/Sininen
FC Viikingit/Sininen

P10

18:00

Kartano 2 TN 2

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

TO

01.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

18:40

Vesala nap TN

Gnistan/Esiakatemia 2
Gnistan/Esiakatemia 2

TO

01.10.
HPS/3
HPS/3

Naisten Nelonen

20:15

JYA Housing Areena TN, Paloheinä

FC Kontu/B
FC Kontu/B

PE

02.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

17:30

Kurkimäki TN 1

FC Viikingit/pun
FC Viikingit/pun

PE

02.10.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

17:30

Kurkimäki TN 4

FC Viikingit/Sininen
FC Viikingit/Sininen

PE

02.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

18:00

Kontula TN 2

PPJ/JätkäHietsu Val
PPJ/JätkäHietsu Val

PE

02.10.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T10

18:00

Kontula TN 1

PuiU
PuiU

PE

02.10.
HJK/East raita
HJK/East raita

P9

18:30

Kurkimäki TN 4

FC Kontu/Keltainen
FC Kontu/Keltainen

PE

02.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T10

19:15

Kontula TN 1

FC Viikingit/punainen
FC Viikingit/punainen

PE

02.10.
SAPA/3
SAPA/3

Miesten Kolmonen

19:15

Töölö PK 6 TN

FC Kontu
FC Kontu

LA

03.10.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

15:00

Kannelmäki TN

FC Fortuna/1
FC Fortuna/1

LA

03.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

16:30

Kontula TN

PKKU/2
PKKU/2

SU

04.10.
HJK/East valk 2
HJK/East valk 2

P17 Nelonen

16:30

Kontula TN

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

TI

06.10.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

FC Munkki
FC Munkki

TI

06.10.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T12 Vitonen

18:00

Kivikko nap TN

FC POHU
FC POHU

TI

06.10.
MU
MU

T18 Kolmonen

19:20

Mäntsälä TN

FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

KE

07.10.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

18:00

Kontula TN

Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

KE

07.10.
NJS/Femmes
NJS/Femmes

Naisten Vitonen

20:00

Klaukkala TN

FC Kontu/2
FC Kontu/2

KE

07.10.
KoiPS/Tarmo
KoiPS/Tarmo

Miesten Vitonen

21:00

Havukoski TN

FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

PE

09.10.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula TN

KoiPS
KoiPS

SU

11.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P14 Kakkonen

14:00

Kontula TN

FC Reipas/Musta
FC Reipas/Musta

SU

11.10.
LoPa/valkoinen
LoPa/valkoinen

T12 Kolmonen

14:30

Asemanpelto 1 ½ A

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

SU

11.10.
KOPSE
KOPSE

P17 Kakkonen

17:00

Kalmuuri Halli TN

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen