Kontula

TI

07.07.
MPS/P06 Kilpa
MPS/P06 Kilpa

B14 (2006 synt.)

1 - 1

Kontula 48

KäPa/06AC
KäPa/06AC

TI

07.07.
HyPS
HyPS

B14 (2006 synt.)

4 - 0

Kontula 47

HJK/West 06 valkoinen
HJK/West 06 valkoinen

TI

07.07.
HJK/West 06 sininen
HJK/West 06 sininen

B14 (2006 synt.)

2 - 0

Kontula 48

FC Honka/Keltainen
FC Honka/Keltainen

TI

07.07.
KP-75/TuPS YJ/1
KP-75/TuPS YJ/1

B14 (2006 synt.)

5 - 1

Kontula 47

FC Kirkkonummi/Red
FC Kirkkonummi/Red

TI

07.07.
KäPa/06AC
KäPa/06AC

B14 (2006 synt.)

0 - 3

Kontula 47

HyPS
HyPS

TI

07.07.
HJK/West 06 valkoinen
HJK/West 06 valkoinen

B14 (2006 synt.)

0 - 4

Kontula 48

KP-75/TuPS YJ/1
KP-75/TuPS YJ/1

TI

07.07.
FC Kirkkonummi/Red
FC Kirkkonummi/Red

B14 (2006 synt.)

1 - 2

Kontula 47

MPS/P06 Kilpa
MPS/P06 Kilpa

TI

07.07.
LPS
LPS

B14 (2006 synt.)

8 - 0

Kontula 48

JäPS/VALKOINEN
JäPS/VALKOINEN

TI

07.07.
HJK/West keltainen/East
HJK/West keltainen/East

B14 (2006 synt.)

1 - 0

Kontula 48

PPJ/Oranssi
PPJ/Oranssi

TI

07.07.
HPS
HPS

B14 (2006 synt.)

1 - 3

Kontula 47

Gnistan/P06
Gnistan/P06

TI

07.07.
PiTa 06-07
PiTa 06-07

B14 (2006 synt.)

1 - 0

Kontula 48

LPS
LPS

TI

07.07.
JäPS/VALKOINEN
JäPS/VALKOINEN

B14 (2006 synt.)

3 - 8

Kontula 47

VJS/Valkoinen A
VJS/Valkoinen A

TI

07.07.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

B14 (2006 synt.)

3 - 1

Kontula 48

HJK/West keltainen/East
HJK/West keltainen/East

TI

07.07.
Gnistan/P06
Gnistan/P06

B14 (2006 synt.)

5 - 0

Kontula 47

MPS-07
MPS-07

TI

07.07.
VJS/Valkoinen A
VJS/Valkoinen A

B14 (2006 synt.)

0 - 2

Kontula 48

PiTa 06-07
PiTa 06-07

TI

07.07.
PPJ/Oranssi
PPJ/Oranssi

B14 (2006 synt.)

0 - 1

Kontula 47

HPS
HPS

TI

07.07.
MPS-07
MPS-07

B14 (2006 synt.)

0 - 2

Kontula 47

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

KE

08.07.
PPJ/Oranssi
PPJ/Oranssi

B14 (2006 synt.)

09:00

Kontula 48

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

KE

08.07.
HJK/east B valkoinen
HJK/east B valkoinen

B17 (2003-04 synt.)

1 - 2

Kontula 47

EPS/B2
EPS/B2

KE

08.07.
PiTa 06-07
PiTa 06-07

B14 (2006 synt.)

09:50

Kontula 48

FC Honka/Keltainen
FC Honka/Keltainen

KE

08.07.
HJK/West 06 sininen
HJK/West 06 sininen

B14 (2006 synt.)

10:00

Kontula 47

JäPS/VALKOINEN
JäPS/VALKOINEN

KE

08.07.
HPS
HPS

B14 (2006 synt.)

10:40

Kontula 48

MPS-07
MPS-07

KE

08.07.
HPS/ vihreä
HPS/ vihreä

G14-15 Harraste (2005 synt.)

10:50

Kontula 47

Jäntevä
Jäntevä

KE

08.07.
FC Honka/Keltainen
FC Honka/Keltainen

B14 (2006 synt.)

11:30

Kontula 48

LPS
LPS

KE

08.07.
PiTa 06-07
PiTa 06-07

B14 (2006 synt.)

11:50

Kontula 47

HJK/West 06 sininen
HJK/West 06 sininen

KE

08.07.
Jäntevä
Jäntevä

G14-15 Harraste (2005 synt.)

12:40

Kontula 48

KoPSe T05
KoPSe T05

KE

08.07.
SibboV/T06-07
SibboV/T06-07

G14-15 Harraste (2005 synt.)

12:50

Kontula 47

I-HK T05/06
I-HK T05/06

KE

08.07.
VJS/Valkoinen A
VJS/Valkoinen A

B14 (2006 synt.)

13:40

Kontula 48

LPS
LPS

KE

08.07.
I-HK/Valkoinen
I-HK/Valkoinen

B14 (2006 synt.)

13:50

Kontula 47

Gnistan/Keltainen 07
Gnistan/Keltainen 07

KE

08.07.
HPS/ vihreä
HPS/ vihreä

G14-15 Harraste (2005 synt.)

14:30

Kontula 48

SibboV/T06-07
SibboV/T06-07

KE

08.07.
KoPSe T05
KoPSe T05

G14-15 Harraste (2005 synt.)

14:40

Kontula 47

I-HK T05/06
I-HK T05/06

KE

08.07.
HyPS
HyPS

B14 (2006 synt.)

15:30

Kontula 48

MPS/P06 Kilpa
MPS/P06 Kilpa

KE

08.07.
Gnistan/P06
Gnistan/P06

B14 (2006 synt.)

15:40

Kontula 47

HJK/West keltainen/East
HJK/West keltainen/East

KE

08.07.
I-HK/Sininen
I-HK/Sininen

B14 (2006 synt.)

16:40

Kontula 48

HJK/Sininen
HJK/Sininen

KE

08.07.
KaPy
KaPy

B14 (2006 synt.)

17:30

Kontula 48

HPS/Ice
HPS/Ice

KE

08.07.
PK-35
PK-35

B14 (2006 synt.)

17:40

Kontula 47

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

KE

08.07.
KeiKa
KeiKa

B14 (2006 synt.)

18:20

Kontula 48

KP-75/TuPS YJ/2
KP-75/TuPS YJ/2

KE

08.07.
KP-75/TuPS YJ/1
KP-75/TuPS YJ/1

B14 (2006 synt.)

18:30

Kontula 47

KäPa/06AC
KäPa/06AC

KE

08.07.
FC Honka/Musta 06
FC Honka/Musta 06

B14 (2006 synt.)

19:20

Kontula 47

PPJ/Valkoinen
PPJ/Valkoinen

TO

09.07.
G/III
G/III

B17 (2003-04 synt.)

09:00

Kontula 48

Ae/VI
Ae/VI

TO

09.07.
FC Honka/ Pre-Akatemia 07
FC Honka/ Pre-Akatemia 07

B13 11v11 (2007 synt.)

09:00

Kontula 47

FC Espoo
FC Espoo

TO

09.07.
D/V
D/V

B14 (2006 synt.)

09:50

Kontula 47

E/V
E/V

TO

09.07.
HJK Arabia 07
HJK Arabia 07

B13 11v11 (2007 synt.)

10:00

Kontula 48

HPS
HPS

TO

09.07.
HJK/Sininen
HJK/Sininen

B13 11v11 (2007 synt.)

10:40

Kontula 47

FC Espoo
FC Espoo

TO

09.07.
B/III
B/III

B17 (2003-04 synt.)

10:50

Kontula 48

v3268
v3268

TO

09.07.
B/VI
B/VI

B14 (2006 synt.)

11:30

Kontula 47

C/VI
C/VI

TO

09.07.
HJK/Sininen
HJK/Sininen

B13 11v11 (2007 synt.)

11:50

Kontula 48

HJK Arabia 07
HJK Arabia 07

TO

09.07.
HPS
HPS

B13 11v11 (2007 synt.)

12:40

Kontula 47

FC Honka/ Pre-Akatemia 07
FC Honka/ Pre-Akatemia 07

TO

09.07.
F/I
F/I

B14 (2006 synt.)

13:00

Kontula 48

E/II
E/II

TO

09.07.
A/V
A/V

B14 (2006 synt.)

13:30

Kontula 47

v3485
v3485

TO

09.07.
C/VI
C/VI

B15 (2005 synt.)

13:50

Kontula 48

Ae/V
Ae/V

TO

09.07.
D/V
D/V

B17 (2003-04 synt.)

14:20

Kontula 47

E/V
E/V

TO

09.07.
C/I
C/I

B14 (2006 synt.)

14:50

Kontula 48

v3589
v3589

TO

09.07.
C/V
C/V

B15 (2005 synt.)

15:20

Kontula 47

B/VII
B/VII

TO

09.07.
B/III
B/III

B15 (2005 synt.)

15:40

Kontula 48

v3678
v3678

TO

09.07.
A/VI
A/VI

B14 (2006 synt.)

16:40

Kontula 47

F/V
F/V

TO

09.07.
B/IV
B/IV

B14 (2006 synt.)

17:00

Kontula 48

C/IV
C/IV

TO

09.07.
B/V
B/V

B17 (2003-04 synt.)

17:30

Kontula 47

v3723
v3723

TO

09.07.
B/IV
B/IV

B15 (2005 synt.)

17:50

Kontula 48

v4522
v4522

TO

09.07.
C/V
C/V

B14 (2006 synt.)

18:30

Kontula 47

v3915
v3915

TO

09.07.
A/III
A/III

B14 (2006 synt.)

18:50

Kontula 48

v3934
v3934

KE

15.07.
Valtti/United YJ
Valtti/United YJ

T18 Ykkönen

18:30

Kontula TN

NJS
NJS

LA

18.07.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Ykkönen

14:00

Kontula TN

PK-35
PK-35

MA

20.07.
JJ Vepo
JJ Vepo

Miesten Seiska

20:45

Kontula TN

FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

TI

21.07.
FC Aztecas
FC Aztecas

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

FC Puimur/2
FC Puimur/2

PE

24.07.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula N

FC Kuusysi
FC Kuusysi

LA

25.07.
PK-35/2
PK-35/2

Naisten Kakkonen

16:00

Kontula N

HJK/2
HJK/2

TI

28.07.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

SibboV
SibboV

KE

29.07.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P14 Kakkonen

18:00

Kontula N

PuiU/sininen
PuiU/sininen

KE

29.07.
FC KaKe
FC KaKe

Miesten Kutonen

18:05

Kontula TN

FC Spede
FC Spede

KE

29.07.
SUMU/Prospect
SUMU/Prospect

Miesten Kutonen

19:25

Kontula TN

KOPSE/NMI
KOPSE/NMI

KE

29.07.
FC Kontu/EastUtd YJ2
FC Kontu/EastUtd YJ2

T15 Kolmonen

19:30

Kontula N

RaKe/Fenix
RaKe/Fenix

KE

29.07.
HerTo/3
HerTo/3

Miesten Kutonen

20:45

Kontula TN

Ponnistus/Kermaa
Ponnistus/Kermaa

LA

01.08.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Ykkönen

16:00

Kontula TN

Komeetat
Komeetat

MA

03.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Vitonen

18:00

Kontula TN 1

Valtti/Vihreä
Valtti/Vihreä

MA

03.08.
HePuLi
HePuLi

Miesten Kutonen

19:15

Kontula TN

Ponnistus/Peruskallio
Ponnistus/Peruskallio

MA

03.08.
FC Kobane
FC Kobane

Miesten Kutonen

20:40

Kontula TN

LPS/2
LPS/2

TI

04.08.
PK-35
PK-35

P13 Kakkonen

18:00

Kontula TN 1

HJK/Munkka sin
HJK/Munkka sin

TI

04.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Nelonen

19:10

Kontula TN 1

SAPA/musta
SAPA/musta

KE

05.08.
FC Fortuna 05
FC Fortuna 05

Miehet Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 2

Mellunmäen Rangers
Mellunmäen Rangers

KE

05.08.
FJK
FJK

Miehet Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

KE

05.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

18:00

Kontula N

HooGee/Frendit
HooGee/Frendit

KE

05.08.
FC Taantuma
FC Taantuma

Miehet Harraste Kolmonen

18:45

Kontula TN 2

Smoking Monkeys
Smoking Monkeys

KE

05.08.
JFK-63
JFK-63

Miehet Harraste Kolmonen

18:45

Kontula TN 1

FC HEIV
FC HEIV

KE

05.08.
FC Kuula Liitto
FC Kuula Liitto

Miehet Harraste Kolmonen

19:30

Kontula TN 2

Dynamo
Dynamo

KE

05.08.
FC Huuru
FC Huuru

Miehet Harraste Kolmonen

19:30

Kontula TN 1

FC Musta Härkä
FC Musta Härkä

KE

05.08.
PK-35
PK-35

T18 SM

19:30

Kontula N

EPS
EPS

KE

05.08.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

20:30

Kontula TN

MoPo
MoPo

PE

07.08.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula N

Valtti
Valtti

LA

08.08.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

13:00

Kontula N

PPJ/Eira Tähtitorni
PPJ/Eira Tähtitorni

SU

09.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P17 Kolmonen

16:00

Kontula N

PPS
PPS

MA

10.08.
HPS/valkoinen
HPS/valkoinen

P10

18:00

Kontula TN 1

HJK/Munkka kel
HJK/Munkka kel

MA

10.08.
FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

Naiset Harraste Ykkönen

19:45

Kontula TN 1

Shooting stars
Shooting stars

MA

10.08.
HDS/Express
HDS/Express

Miesten Kutonen

20:30

Kontula TN

FC Fortuna/Itä
FC Fortuna/Itä

TI

11.08.
SA Pilkunviilaajat
SA Pilkunviilaajat

Naiset Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 2

FC WDWN
FC WDWN

TI

11.08.
SA Kireet Takareidet
SA Kireet Takareidet

Naiset Harraste Ykkönen

18:00

Kontula TN 1

FC Hesan Naiset
FC Hesan Naiset

TI

11.08.
PK-35/Naisfutis
PK-35/Naisfutis

Naiset Harraste Vitonen

18:45

Kontula TN 2

FC Maitohapot
FC Maitohapot

TI

11.08.
PK-50/OldStars
PK-50/OldStars

Naiset Harraste Ykkönen

18:45

Kontula TN 1

Pulmuset
Pulmuset

TI

11.08.
Atletica Malmi
Atletica Malmi

Naiset Harraste Kakkonen

19:30

Kontula TN 2

SA Arvoitus
SA Arvoitus

TI

11.08.
KopsAKATemia
KopsAKATemia

Naiset Harraste Vitonen

19:30

Kontula TN 1

FC Puskan Potku
FC Puskan Potku

TI

11.08.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

MPS/Atletico Akatemia
MPS/Atletico Akatemia

KE

12.08.
FC Fortuna/1
FC Fortuna/1

P15 Nelonen

18:00

Kontula TN

FC Kontu
FC Kontu

KE

12.08.
HJK/West kel
HJK/West kel

P15 Nelonen

18:00

Kontula N

Ponnistus/musta
Ponnistus/musta

KE

12.08.
SUMU/Prospect
SUMU/Prospect

Miesten Kutonen

19:20

Kontula TN

Ponnistus/Kermaa
Ponnistus/Kermaa

KE

12.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

19:30

Kontula N

PK-35/3
PK-35/3

KE

12.08.
FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

Miesten Kutonen

20:40

Kontula TN

FC AK
FC AK

LA

15.08.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

12:00

Kontula N

FC Viikingit/valkoinen
FC Viikingit/valkoinen

SU

16.08.
HJK/East val
HJK/East val

P17 Kolmonen

16:00

Kontula N

FC Espoo/United sin
FC Espoo/United sin

MA

17.08.
Edari
Edari

Miehet Harraste Nelonen

18:00

Kontula TN 2

FC Kakkonen
FC Kakkonen

MA

17.08.
Barjens FC
Barjens FC

Miehet Harraste Nelonen

18:00

Kontula TN 1

TaPa
TaPa

MA

17.08.
HPS/Knights
HPS/Knights

Miehet Harraste Nelonen

18:45

Kontula TN 2

FC SOBER
FC SOBER

MA

17.08.
FSSR
FSSR

Miehet Harraste Nelonen

18:45

Kontula TN 1

FC Pacantre
FC Pacantre

MA

17.08.
Tapo
Tapo

Miehet Harraste Nelonen

19:30

Kontula TN 2

OJY
OJY

MA

17.08.
VaKo Sport
VaKo Sport

Miehet Harraste Nelonen

19:30

Kontula TN 1

Katsoni
Katsoni

MA

17.08.
FC Degis
FC Degis

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

HIFK/4
HIFK/4

TI

18.08.
HPS/Queens IV
HPS/Queens IV

Naiset Harraste Nelonen

18:00

Kontula TN 2

FC POHU/SiMa
FC POHU/SiMa

TI

18.08.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

Kallion Ruusut
Kallion Ruusut

TI

18.08.
Idän Uhka
Idän Uhka

Naiset Harraste Kakkonen

18:45

Kontula TN 2

Atletica Malmi
Atletica Malmi

TI

18.08.
FC Venus
FC Venus

Naiset Harraste Nelonen

18:45

Kontula TN 1

FC Messi
FC Messi

TI

18.08.
MLHF/Akatemia
MLHF/Akatemia

Miehet Harraste Nelonen

19:30

Kontula TN 2

TiPS/Musta
TiPS/Musta

TI

18.08.
FC Aztecas
FC Aztecas

Miesten Vitonen

20:20

Kontula TN

FC FC
FC FC

KE

19.08.
Vesan Pallo
Vesan Pallo

Miehet Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 2

FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

KE

19.08.
O.T.R AFC
O.T.R AFC

Miehet Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

TDJ
TDJ

KE

19.08.
ToTe/Avauspotku
ToTe/Avauspotku

Naisten Vitonen

18:00

Kontula N

FC Kontu/2
FC Kontu/2

KE

19.08.
FJK
FJK

Miehet Harraste Kolmonen

18:45

Kontula TN 2

FC Fortuna 05
FC Fortuna 05

KE

19.08.
FC Starat
FC Starat

Miehet Harraste Kolmonen

18:45

Kontula TN 1

Mellunmäen Rangers
Mellunmäen Rangers

KE

19.08.
FC Heisenberg
FC Heisenberg

Miehet Harraste Nelonen

19:30

Kontula TN 2

FC Ajokoirat
FC Ajokoirat

KE

19.08.
Under WaterSquad
Under WaterSquad

Miehet Harraste Kolmonen

19:30

Kontula TN 1

Atlético Itä-Helsinki
Atlético Itä-Helsinki

KE

19.08.
HIFK/Stadin Mimmit W
HIFK/Stadin Mimmit W

Naisten Vitonen

19:30

Kontula N

I-HK/SA
I-HK/SA

KE

19.08.
FC JooJoo
FC JooJoo

Miehet Harraste Nelonen

20:15

Kontula TN 2

Estupidantes
Estupidantes

KE

19.08.
LPS
LPS

Miehet Harraste Vitonen

20:15

Kontula TN 1

Rööperin Nulikat
Rööperin Nulikat

KE

19.08.
FC Humppaveikot
FC Humppaveikot

Miehet Harraste Nelonen

21:00

Kontula TN 2

Headless Chicken FC/2
Headless Chicken FC/2

PE

21.08.
HJK/Munkka val
HJK/Munkka val

P13 Kolmonen

18:00

Kontula TN 2

KJS/Musta
KJS/Musta

PE

21.08.
PiTa/keltainen
PiTa/keltainen

P13 Nelonen

18:00

Kontula TN 1

LePa/punainen
LePa/punainen

PE

21.08.
PPJ/Sininen
PPJ/Sininen

P13 Nelonen

19:15

Kontula TN 2

VJS/Valkoinen B
VJS/Valkoinen B

PE

21.08.
Ponnistus
Ponnistus

P13 Nelonen

19:15

Kontula TN 1

HJK/Töölö val
HJK/Töölö val

PE

21.08.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula N

RiPS
RiPS

LA

22.08.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Ykkönen

15:00

Kontula N

Ponnistus
Ponnistus

LA

22.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

16:30

Kontula TN

Valtti
Valtti

SU

23.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P17 Kolmonen

16:30

Kontula TN

LoPa/2
LoPa/2

MA

24.08.
HJK/Töölön Ihme
HJK/Töölön Ihme

Miesten Seiska

18:00

Kontula TN

FC POHU/Swigu
FC POHU/Swigu

MA

24.08.
SUMU/Prospect
SUMU/Prospect

Miesten Kutonen

19:20

Kontula TN

FC Wartti/WB
FC Wartti/WB

MA

24.08.
FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

Miesten Kutonen

20:40

Kontula TN

KOPSE/NMI
KOPSE/NMI

TI

25.08.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

18:00

Kontula TN

Valtti/3
Valtti/3

TI

25.08.
Atlético Itä-Helsinki
Atlético Itä-Helsinki

Miehet Harraste Kolmonen

19:15

Kontula TN 2

Ikurin Turbiini
Ikurin Turbiini

TI

25.08.
FC Fortuna 05
FC Fortuna 05

Miehet Harraste Kolmonen

19:15

Kontula TN 1

FC Starat
FC Starat

TI

25.08.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

FC Hieho
FC Hieho

KE

26.08.
Strikers/Bertil
Strikers/Bertil

Miesten Vitonen

18:00

Kontula TN

FC Degis
FC Degis

KE

26.08.
TuPS/Ladies
TuPS/Ladies

Naiset 11v11

18:15

Kontula N

FC TimAntti/Rubiini
FC TimAntti/Rubiini

KE

26.08.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

19:30

Kontula N

AC StaSi
AC StaSi

KE

26.08.
TDJ
TDJ

Miehet Harraste Kolmonen

19:45

Kontula TN 2

Under WaterSquad
Under WaterSquad

KE

26.08.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

Miehet Harraste Kolmonen

19:45

Kontula TN 1

O.T.R AFC
O.T.R AFC

KE

26.08.
AFC EMU/Akatemia
AFC EMU/Akatemia

Miesten Kutonen

20:40

Kontula TN

HeMan
HeMan

PE

28.08.
FC Elite
FC Elite

Miehet 11v11

18:00

Kontula TN

AC AsfalttiSoturit
AC AsfalttiSoturit

PE

28.08.
HerTo
HerTo

Miesten Kolmonen

18:45

Kontula N

KäPa
KäPa

PE

28.08.
Munkkiniemi United
Munkkiniemi United

Miehet 11v11

19:00

Kontula TN

Storypool
Storypool

PE

28.08.
Dal/2
Dal/2

Miehet 11v11

20:00

Kontula TN

Tali Rovers FC
Tali Rovers FC

LA

29.08.
FC Fortuna/1
FC Fortuna/1

P15 Nelonen

16:00

Kontula N

Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

SU

30.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P17 Kolmonen

16:30

Kontula TN

FC Espoo/United sin
FC Espoo/United sin

MA

31.08.
FC POHU/JäPa
FC POHU/JäPa

Miesten Kutonen

18:00

Kontula TN

FC AK
FC AK

MA

31.08.
AS RaPe
AS RaPe

Miesten Seiska

19:20

Kontula TN

FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

MA

31.08.
HePuLi
HePuLi

Miesten Kutonen

20:30

Kontula TN

KPPK
KPPK

TI

01.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T10

18:00

Kontula TN 2

Kasiysi/Punainen
Kasiysi/Punainen

TI

01.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T12 Vitonen

18:00

Kontula TN 1

FC Viikingit
FC Viikingit

TI

01.09.
FC Aztecas
FC Aztecas

Miesten Vitonen

19:15

Kontula TN

Strikers/Bertil
Strikers/Bertil

KE

02.09.
Vesan Pallo
Vesan Pallo

Miehet Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 2

FC Fortuna 05
FC Fortuna 05

KE

02.09.
O.T.R AFC
O.T.R AFC

Miehet Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

Mellunmäen Rangers
Mellunmäen Rangers

KE

02.09.
HJK/East valk 2
HJK/East valk 2

P17 Nelonen

18:30

Kontula N

MU
MU

KE

02.09.
Under WaterSquad
Under WaterSquad

Miehet Harraste Kolmonen

18:45

Kontula TN 2

FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

KE

02.09.
FC Starat
FC Starat

Miehet Harraste Kolmonen

18:45

Kontula TN 1

FJK
FJK

KE

02.09.
IVPA
IVPA

Miehet Harraste Kakkonen

19:30

Kontula TN 2

Millbrook FC
Millbrook FC

KE

02.09.
Ikurin Turbiini
Ikurin Turbiini

Miehet Harraste Kolmonen

19:30

Kontula TN 1

TDJ
TDJ

KE

02.09.
Kohti Rappiota
Kohti Rappiota

Miehet Harraste Kakkonen

20:15

Kontula TN 2

FC ALI
FC ALI

KE

02.09.
Laatusetti FC
Laatusetti FC

Miehet Harraste Kolmonen

20:15

Kontula TN 1

Taitodelfiinit
Taitodelfiinit

KE

02.09.
Luton
Luton

Miehet Harraste Kolmonen

21:00

Kontula TN 2

Choco Bonito
Choco Bonito

PE

04.09.
Pulmuset/2
Pulmuset/2

Naiset Harraste Kakkonen

18:00

Kontula TN 2

FC Kissat
FC Kissat

PE

04.09.
RiRa
RiRa

Naiset Harraste Ykkönen

18:00

Kontula TN 1

FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

PE

04.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

18:30

Kontula N

FC Futura
FC Futura

PE

04.09.
Takapihan Akatemia
Takapihan Akatemia

Naiset Harraste Ykkönen

18:45

Kontula TN 2

PK-50/OldStars
PK-50/OldStars

PE

04.09.
Pelinaiset
Pelinaiset

Naiset Harraste Kakkonen

18:45

Kontula TN 1

FC Chicken Legs
FC Chicken Legs

PE

04.09.
SA Pilkunviilaajat
SA Pilkunviilaajat

Naiset Harraste Kolmonen

19:30

Kontula TN 2

HePu/RiPu
HePu/RiPu

PE

04.09.
HFB
HFB

Naiset Harraste Kakkonen

19:30

Kontula TN 1

Idän Uhka
Idän Uhka

LA

05.09.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Ykkönen

13:00

Kontula N

FC Lahti
FC Lahti

LA

05.09.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

16:00

Kontula N

HIFK/Red
HIFK/Red

LA

05.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

16:30

Kontula TN

HJK/East sin
HJK/East sin

SU

06.09.
HJK/East val
HJK/East val

P17 Kolmonen

16:00

Kontula N

HJK/West sinival
HJK/West sinival

MA

07.09.
PK-35/punainen
PK-35/punainen

P12 Kolmonen

18:00

Kontula TN 2

Gnistan/keltainen 2
Gnistan/keltainen 2

MA

07.09.
Gnistan/sininen 2
Gnistan/sininen 2

P12 Kutonen

18:00

Kontula TN 1

I-HK/valkoinen
I-HK/valkoinen

MA

07.09.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

19:15

Kontula TN

FC POHU/Kova Kamppi
FC POHU/Kova Kamppi

MA

07.09.
FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

Miesten Kutonen

20:30

Kontula TN

Ponnistus/Kermaa
Ponnistus/Kermaa

TI

08.09.
Pulmuset
Pulmuset

Naiset Harraste Ykkönen

18:00

Kontula TN 2

FC Hesan Naiset
FC Hesan Naiset

TI

08.09.
Real Malmi
Real Malmi

Naiset Harraste Ykkönen

18:00

Kontula TN 1

Takapihan Akatemia
Takapihan Akatemia

TI

08.09.
FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

Naiset Harraste Ykkönen

18:45

Kontula TN 2

SA Kireet Takareidet
SA Kireet Takareidet

TI

08.09.
PK-50/OldStars
PK-50/OldStars

Naiset Harraste Ykkönen

18:45

Kontula TN 1

RiRa
RiRa

TI

08.09.
KopsAKATemia
KopsAKATemia

Naiset Harraste Vitonen

19:30

Kontula TN 2

PK-35/Naisfutis
PK-35/Naisfutis

TI

08.09.
FC TerhAkat
FC TerhAkat

Naiset Harraste Vitonen

19:30

Kontula TN 1

FC Puskan Potku
FC Puskan Potku

TI

08.09.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

Valtti/R.O.U.
Valtti/R.O.U.

KE

09.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

18:15

Kontula N

Valtti/Keltainen
Valtti/Keltainen

KE

09.09.
HC HiRtto
HC HiRtto

Miehet 11v11

19:40

Kontula TN

Tali Rovers FC
Tali Rovers FC

KE

09.09.
AFC EMU/Akatemia
AFC EMU/Akatemia

Miesten Kutonen

20:40

Kontula TN

Kurvin Vauhti/Partiz
Kurvin Vauhti/Partiz

PE

11.09.
Roxbury JK Hki
Roxbury JK Hki

Miesten Seiska

18:00

Kontula TN

KOPSE/CRPS FC
KOPSE/CRPS FC

PE

11.09.
HerTo
HerTo

Miesten Kolmonen

18:00

Kontula N

SexyPöxyt
SexyPöxyt

PE

11.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula TN

Nopsa
Nopsa

LA

12.09.
PK-35
PK-35

T18 SM

15:00

Kontula N

ONS
ONS

SU

13.09.
HJK/East val
HJK/East val

P17 Kolmonen

13:00

Kontula N

PPS
PPS

SU

13.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P17 Kolmonen

16:30

Kontula TN

Gnistan/2
Gnistan/2

MA

14.09.
HePu/Pala
HePu/Pala

Miesten Seiska

18:00

Kontula TN

HJK/Töölön Ihme
HJK/Töölön Ihme

MA

14.09.
HePuLi
HePuLi

Miesten Kutonen

19:10

Kontula TN

Gnistan/Roots
Gnistan/Roots

MA

14.09.
SUMU/Prospect
SUMU/Prospect

Miesten Kutonen

20:30

Kontula TN

TiPS/3
TiPS/3

TI

15.09.
FC Juvantus
FC Juvantus

Miesten Kutonen

18:00

Kontula TN

FC Babylon/2
FC Babylon/2

TI

15.09.
IVPA
IVPA

Miehet Harraste Kakkonen

19:25

Kontula TN 2

FC ALI
FC ALI

TI

15.09.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

19:25

Kontula TN 1

FC NaMut
FC NaMut

TI

15.09.
FC Aztecas
FC Aztecas

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

FC POHU/Simpsons
FC POHU/Simpsons

KE

16.09.
HJK/East valk 2
HJK/East valk 2

P17 Nelonen

18:00

Kontula N

KOPSE/2
KOPSE/2

KE

16.09.
SUMU
SUMU

Miesten Vitonen

19:00

Kontula TN

AC StaSi
AC StaSi

KE

16.09.
FC Helsinki 2020
FC Helsinki 2020

Miesten Kutonen

20:40

Kontula TN

AFC EMU/Akatemia
AFC EMU/Akatemia

LA

19.09.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

11:45

Kontula TN

HJK/West kel
HJK/West kel

LA

19.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P14 Kakkonen

13:30

Kontula TN

HyPS
HyPS

LA

19.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P14 Kolmonen

15:00

Kontula TN

HJK/T06
HJK/T06

SU

20.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

14:00

Kontula TN

ToBK
ToBK

SU

20.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

16:00

Kontula TN

HyPS
HyPS

SU

20.09.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naisten Nelonen

18:00

Kontula TN

MPS/Akatemia
MPS/Akatemia

SU

20.09.
FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

Miesten Kutonen

18:00

Kontula N

FC Wartti/WB
FC Wartti/WB

SU

20.09.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

19:30

Kontula TN

HAlku/Helmet
HAlku/Helmet

MA

21.09.
SAPA/musta
SAPA/musta

P10

18:00

Kontula TN 2

FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

MA

21.09.
Ponnistus/musta
Ponnistus/musta

P10

18:00

Kontula TN 1

LPS
LPS

MA

21.09.
Gnistan/sininen 2
Gnistan/sininen 2

P10

19:10

Kontula TN 2

FC Viikingit/keltainen
FC Viikingit/keltainen

MA

21.09.
Gnistan/sininen 1
Gnistan/sininen 1

P10

19:10

Kontula TN 1

HJK/City T10
HJK/City T10

MA

21.09.
KPPK
KPPK

Miesten Kutonen

20:30

Kontula TN

LPS/2
LPS/2

TI

22.09.
FC TerhAkat
FC TerhAkat

Naiset Harraste Vitonen

18:00

Kontula TN 2

TuPS/Ladies
TuPS/Ladies

TI

22.09.
FC Sökö
FC Sökö

Naiset Harraste Nelonen

18:00

Kontula TN 1

TiPS/Akat
TiPS/Akat

TI

22.09.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

18:45

Kontula TN 2

FC Lisukkeet
FC Lisukkeet

TI

22.09.
FC Venus
FC Venus

Naiset Harraste Nelonen

18:45

Kontula TN 1

EPS/B3
EPS/B3

TI

22.09.
FC Römu Ladies
FC Römu Ladies

Naiset Harraste Vitonen

19:30

Kontula TN 2

FC Maitohapot
FC Maitohapot

TI

22.09.
Atletica Malmi
Atletica Malmi

Naiset Harraste Kakkonen

19:30

Kontula TN 1

LPS
LPS

TI

22.09.
Strikers/Bertil
Strikers/Bertil

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

ToTe/Legends
ToTe/Legends

KE

23.09.
FC Väskan varassa
FC Väskan varassa

Naiset Harraste Vitonen

18:00

Kontula TN 2

HJK/Socrut
HJK/Socrut

KE

23.09.
FC Lahjattomat
FC Lahjattomat

Naiset Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

SA Pilkunviilaajat
SA Pilkunviilaajat

KE

23.09.
FC Muuri
FC Muuri

Naiset Harraste Vitonen

18:45

Kontula TN 2

LePa/Lepakot
LePa/Lepakot

KE

23.09.
FC Peppi
FC Peppi

Naiset Harraste Kolmonen

18:45

Kontula TN 1

FC WDWN
FC WDWN

KE

23.09.
FC Nartut
FC Nartut

Naiset Harraste Nelonen

19:30

Kontula TN 2

FC POHU/LoMa
FC POHU/LoMa

KE

23.09.
FC NaMut
FC NaMut

Naiset Harraste Kolmonen

19:30

Kontula TN 1

FC Femur
FC Femur

KE

23.09.
FC Fortuna 05
FC Fortuna 05

Miehet Harraste Kolmonen

20:15

Kontula TN 2

Ikurin Turbiini
Ikurin Turbiini

KE

23.09.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

Miehet Harraste Kolmonen

20:15

Kontula TN 1

TDJ
TDJ

KE

23.09.
FJK
FJK

Miehet Harraste Kolmonen

21:00

Kontula TN 1

Under WaterSquad
Under WaterSquad

PE

25.09.
FC Puimur
FC Puimur

Miesten Seiska

18:00

Kontula TN

JJ Vepo
JJ Vepo

PE

25.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula TN

VJS
VJS

MA

28.09.
JJ Vepo
JJ Vepo

Miesten Seiska

18:00

Kontula TN

FC Lähiö
FC Lähiö

MA

28.09.
FC Funboys
FC Funboys

Miehet Harraste Vitonen

19:25

Kontula TN 2

HäPS
HäPS

MA

28.09.
Raisu Lumous
Raisu Lumous

Miehet Harraste Vitonen

19:25

Kontula TN 1

Älpee
Älpee

MA

28.09.
SUMU/Prospect
SUMU/Prospect

Miesten Kutonen

20:30

Kontula TN

FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

TI

29.09.
Veijarit
Veijarit

Miesten Vitonen

18:15

Kontula TN

Käpylä Maanantai
Käpylä Maanantai

TI

29.09.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

TiPS/2
TiPS/2

KE

30.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Nelonen

18:15

Kontula TN 1

PPJ/United Valkoinen
PPJ/United Valkoinen

KE

30.09.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

19:30

Kontula TN

HakPa
HakPa

KE

30.09.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

20:45

Kontula TN

RaKe/Nostalgia
RaKe/Nostalgia

PE

02.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

18:00

Kontula TN 2

PPJ/JätkäHietsu Val
PPJ/JätkäHietsu Val

PE

02.10.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T10

18:00

Kontula TN 1

PuiU
PuiU

PE

02.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T10

19:15

Kontula TN 1

FC Viikingit/punainen
FC Viikingit/punainen

LA

03.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

16:30

Kontula TN

PKKU/2
PKKU/2

SU

04.10.
HJK/East valk 2
HJK/East valk 2

P17 Nelonen

16:30

Kontula TN

FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

TI

06.10.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

FC Munkki
FC Munkki

TI

06.10.
FC Femur
FC Femur

Naiset Harraste Kolmonen

18:45

Kontula TN 1

FC Lisukkeet
FC Lisukkeet

TI

06.10.
FC NaMut
FC NaMut

Naiset Harraste Kolmonen

19:30

Kontula TN 1

FC WDWN
FC WDWN

KE

07.10.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

18:00

Kontula TN

Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

PE

09.10.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula TN

KoiPS
KoiPS

SU

11.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P14 Kakkonen

14:00

Kontula TN

FC Reipas/Musta
FC Reipas/Musta