Kotipelit

TI

22.09.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

18:45

Kontula TN 2

FC Lisukkeet
FC Lisukkeet

KE

23.09.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

Miehet Harraste Kolmonen

20:15

Kontula TN 1

TDJ
TDJ

PE

25.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula TN

VJS
VJS

MA

28.09.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

21:00

Pallomylly TN

AC StaSi
AC StaSi

TI

29.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T12 Vitonen

17:30

Kivikko nap TN

PK-35/musta
PK-35/musta

TI

29.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Nelonen

17:45

Tali TN 2

TuPS/KP-75 YJ2
TuPS/KP-75 YJ2

TI

29.09.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miesten Vitonen

20:15

Kontula TN

TiPS/2
TiPS/2

KE

30.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Nelonen

18:15

Kontula TN 1

PPJ/United Valkoinen
PPJ/United Valkoinen

KE

30.09.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miesten Seiska

19:30

Kontula TN

HakPa
HakPa

KE

30.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T12 Kolmonen

19:45

Vesala nap TN

VJS/Valkoinen
VJS/Valkoinen

KE

30.09.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naisten Vitonen

20:45

Kontula TN

RaKe/Nostalgia
RaKe/Nostalgia

TO

01.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

18:40

Vesala nap TN

Gnistan/Esiakatemia 2
Gnistan/Esiakatemia 2

PE

02.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

17:30

Kurkimäki TN 1

FC Viikingit/pun
FC Viikingit/pun

PE

02.10.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

17:30

Kurkimäki TN 4

FC Viikingit/Sininen
FC Viikingit/Sininen

PE

02.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

18:00

Kontula TN 1

PPJ/JätkäHietsu Val
PPJ/JätkäHietsu Val

PE

02.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T10

19:15

Kontula TN 1

FC Viikingit/punainen
FC Viikingit/punainen

LA

03.10.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

15:00

Kannelmäki TN

FC Fortuna/1
FC Fortuna/1

LA

03.10.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

16:00

Laajasalo TN

HPS
HPS

LA

03.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

16:30

Kontula TN

PKKU/2
PKKU/2

MA

05.10.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

18:00

Kontula TN 1

Kasiysi/Valkoinen
Kasiysi/Valkoinen

MA

05.10.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

19:10

Kontula TN 1

KaPy/sinivalkoinen
KaPy/sinivalkoinen

TI

06.10.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset Harraste Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

FC Munkki
FC Munkki

TI

06.10.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T12 Vitonen

18:00

Kivikko nap TN

FC POHU
FC POHU

KE

07.10.
FC Kontu
FC Kontu

P15 Nelonen

18:00

Kontula TN

Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

KE

07.10.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P17 Nelonen

19:20

Kontula TN

Valtti/Keltainen
Valtti/Keltainen

PE

09.10.
FC Kontu
FC Kontu

Miesten Kolmonen

19:15

Kontula TN

KoiPS
KoiPS

LA

10.10.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

12:00

Kurkimäki TN

EBK/2
EBK/2

SU

11.10.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T15 Ykkönen

12:15

Kontula TN

FC Reipas/Oranssi
FC Reipas/Oranssi

SU

11.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P14 Kakkonen

14:00

Kontula TN

FC Reipas/Musta
FC Reipas/Musta